Головна Сервіси для юристів ... Закони Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків Стаття 4. Державна реєстрація технологічного парку Стаття 4. Державна реєстрація технологічного парку...

Стаття 4. Державна реєстрація технологічного парку

Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків (ЗМІСТ) Інші закони
 • 279

  Переглядів

 • 279

  Переглядів

 • Додати в обране

  Державна реєстрація технологічного парку ( 1657-2006-п ) здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері науково-технічної та інноваційної діяльності. Технопарку видається свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка. Підставою для державної реєстрації технологічного парку є включення його до переліку технопарків, що наведений у преамбулі цього Закону.

  Попередня

  4/13

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст