Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Службу зовнішньої розвідки України Стаття 1. Правовий статус Служби зовнішньої розвідки України Стаття 1. Правовий статус Служби зовнішньої розвід...

Стаття 1. Правовий статус Служби зовнішньої розвідки України

Про Службу зовнішньої розвідки України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 379

  Переглядів

 • 379

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Служба зовнішньої розвідки України є розвідувальним органом України, який функціонує як окремий державний орган, не належить до системи органів виконавчої влади та здійснює свою діяльність під загальним керівництвом Президента України та демократичним цивільним контролем відповідно до Закону України "Про розвідку".

  2. Служба зовнішньої розвідки України як розвідувальний орган України входить до складу сил безпеки, а як військове формування - до складу сил оборони сектору безпеки і оборони України.

  1/5

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст