Головна Сервіси для юристів ... Закони Про сільськогосподарську кооперацію Стаття 14. Право власності сільськогосподарського виробничого кооперативу Стаття 14. Право власності сільськогосподарського ...

Стаття 14. Право власності сільськогосподарського виробничого кооперативу

Про сільськогосподарську кооперацію (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Право власності на землю може набуватися сільськогосподарським виробничим кооперативом шляхом внесення до пайового фонду земельних ділянок його членами, а також придбання земельних ділянок за договорами купівлі-продажу, дарування, міни, іншими правочинами.

2. Право власності на землю та право користування земельною ділянкою набуваються сільськогосподарським виробничим кооперативом відповідно до Земельного кодексу України.

Розділ IV
ДЕРЖАВА І КООПЕРАЦІЯ

Попередня

47/49

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст