Головна Сервіси для юристів ... Закони Про розформування Національної гвардії України Стаття 4. Кабінету Міністрів України і Комітету Верховної Ради України з питань бюджету при доопрацюванні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2000 рік передбачити відповідний перерозподіл бюджетних асигнувань на утримання внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та Збройних Сил України з урахуванням заходів по розформуванню Національної гвардії України. Стаття 4. Кабінету Міністрів України і Комітету Ве...

Стаття 4. Кабінету Міністрів України і Комітету Верховної Ради України з питань бюджету при доопрацюванні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2000 рік передбачити відповідний перерозподіл бюджетних асигнувань на утримання внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та Збройних Сил України з урахуванням заходів по розформуванню Національної гвардії України.

Про розформування Національної гвардії України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 232

  Переглядів

 • 232

  Переглядів

 • Додати в обране

  Попередня

  4/5

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст