Головна Сервіси для юристів ... Закони Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні Стаття 32. Порядок і умови отримання реабілітаційних послуг Стаття 32. Порядок і умови отримання реабілітаційн...
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Стаття 32. Порядок і умови отримання реабілітаційних послуг

Особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, у тому числі з важкими формами інвалідності, які потребують реабілітації відповідно до висновків медико-соціальних комісій, створюються необхідні умови для отримання реабілітаційних послуг.

Для отримання реабілітаційних послуг, визначених індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю, в реабілітаційній установі державної або комунальної форми власності особа з інвалідністю, законний представник дитини з інвалідністю повинна/повинен звернутися з письмовою заявою до місцевої державної адміністрації за місцем проживання.

{Частина друга статті 32 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2249-VIII від 19.12.2017}

Для отримання реабілітаційних послуг у недержавній реабілітаційній установі особа з інвалідністю, законний представник дитини з інвалідністю повинна/повинен звернутися до цієї реабілітаційної установи.

{Частина третя статті 32 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2249-VIII від 19.12.2017}

У разі неможливості реабілітації особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю в Україні і за наявності відповідних коштів центральні органи виконавчої влади, що забезпечують формування державної політики у сферах соціального захисту населення, охорони здоров'я, в межах своїх повноважень приймають рішення про направлення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю на реабілітацію за кордон.

{Частина четверта статті 32 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5462-VI від 16.10.2012, № 341-IX від 05.12.2019}

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст