Головна Сервіси для юристів ... Закони Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд" Стаття 4. Заходи щодо захисту коштів учасників фондів банківського управління від знецінення, втрат та інших ризиків Стаття 4. Заходи щодо захисту коштів учасників фон...

Стаття 4. Заходи щодо захисту коштів учасників фондів банківського управління від знецінення, втрат та інших ризиків

Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд" (ЗМІСТ) Інші закони
  • 427

    Переглядів

  • 427

    Переглядів

  • Додати в обране

    Протягом усього терміну довірчого управління коштами, залученими уповноваженими банками у ФБУ, запроваджується така система заходів щодо захисту коштів від знецінення, втрат та інших ризиків:

    Кошти ФБУ обліковуються уповноваженим банком окремо від результатів його господарської діяльності. Уповноважений банк відкриває для кожного ФБУ окремий рахунок довірчого управління.

    Розрахунки за договорами довірчого управління, укладеними між учасником ФБУ і уповноваженим банком, здійснюються у національній валюті України.

    {Частина третя статті 4 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Облік коштів пенсійного ФБУ з фіксованою винагородою здійснюється у національній валюті України та в ОдІн.

    Додаткові пенсійні виплати учасникам пенсійного ФБУ з фіксованою винагородою розраховуються в ОдІн та виплачуються у національній валюті України.

    Кошти ФБУ спрямовуються виключно на придбання іпотечних сертифікатів та/або інших іпотечних цінних паперів, кредитний рейтинг яких відповідає інвестиційному рівню за національною шкалою, визначеною законодавством України, які мають зберігатися у зберігача цінних паперів на рахунку в цінних паперах, відкритому на ім'я уповноваженого банку з відповідною відміткою.

    {Частина шоста статті 4 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Уповноважений банк зобов'язаний застосовувати заходи щодо забезпечення мінімального росту вартості чистих активів. Мінімальне значення росту вартості чистих активів встановлюється Правилами ФБУ.

    {Статтю 4 доповнено частиною згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Доход пенсійного ФБУ з фіксованою винагородою розподіляється між учасниками пенсійного ФБУ згідно з зобов'язаннями уповноваженого банку щодо нарахування процентів та відповідно до Правил ФБУ.

    Якщо доходу за іпотечними сертифікатами, придбаними за рахунок коштів пенсійного ФБУ з фіксованою винагородою, не вистачає на виплату доходів за договорами довірчого управління, різниця сплачується уповноваженими банками за рахунок коштів додаткового спеціального резерву страхування коштів пенсійного ФБУ.

    {Частина дев'ята статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Розподіл доходу ФБУ, крім пенсійного ФБУ з фіксованою винагородою, уповноважений банк здійснює у день надходження доходу за іпотечними сертифікатами, придбаними за рахунок коштів ФБУ.

    {Частина десята статті 4 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005 }

    З доходу за іпотечними сертифікатами уповноважений банк утримує винагороду за управління ФБУ (винагороду за проведення довірчих операцій) та перераховує її з рахунку ФБУ на рахунок уповноваженого банку.

    {Частина одинадцята статті 4 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Доход ФБУ уповноважений банк розподіляє між його учасниками пропорційно належної їм кількості паїв.

    {Статтю 4 доповнено частиною згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Вартість паю розраховується уповноваженим банком щоденно та визначається як відношення вартості чистих активів до загальної кількості паїв у ФБУ на момент здійснення такого розрахунку.

    {Статтю 4 доповнено частиною згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Управління коштами ФБУ та виплата цільових і додаткових пенсійних виплат здійснюється лише уповноваженими банками.

    Для гарантування зобов'язань перед учасниками ФБУ в уповноважених банках створюються додаткові спеціальні резерви страхування коштів ФБУ.

    {Частина п'ятнадцята статті 4 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Додаткові спеціальні резерви страхування коштів ФБУ формуються за рахунок валових витрат уповноважених банків в порядку і розмірах, визначених внутрішніми положеннями уповноважених банків.

    {Статтю 4 доповнено частиною згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Страхування учасників ФБУ та представників учасника дитячого ФБУ на випадок повної втрати працездатності та смерті запроваджується страховими компаніями, з якими уповноважений банк уклав угоду, з подальшим перерахуванням страхової виплати на рахунок учасника ФБУ.

    {Частина сімнадцята статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    У разі зміни уповноваженого банку сукупність активів та зобов'язань, що становлять ФБУ, передається до іншого уповноваженого банку.

    У разі визнання уповноваженого банку банкрутом, активи ФБУ не включаються до ліквідаційної маси уповноваженого банку.

    Учасники ФБУ не несуть відповідальності за зобов'язаннями Київміськбуду та уповноважених банків перед третіми особами. Зобов'язання Київміськбуду і уповноважених банків перед третіми особами не можуть задовольнятися за рахунок коштів ФБУ.

    {Частина двадцята статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Припинення діяльності ФБУ можливе лише після виконання уповноваженим банком усіх зобов'язань за договорами довірчого управління.

    {Частина двадцять перша статті 4 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Уповноважений банк, не менш ніж один раз на рік, надає учасникам інформацію про фінансовий стан ФБУ, інвестиції, здійснені за рахунок коштів ФБУ, загальну кількість паїв та вартість паю.

    {Статтю 4 доповнено частиною згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Цінні папери, придбані за кошти учасників ФБУ, мають зберігатися та обліковуватися у зберігача. Зберігачем цих цінних паперів може бути тільки юридична особа - банк, що має відповідну ліцензію, видану в установленому порядку згідно з законодавством.

    {Статтю 4 доповнено частиною згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    У разі, якщо зберігачем є уповноважений банк відповідно до цього Закону, надання послуг щодо зберігання цінних паперів, придбаних за кошти учасників ФБУ, та обліку прав власності на них, а також обслуговування операцій за такими цінними паперами може здійснюватися ним у межах власного рахунку.

    {Статтю 4 доповнено частиною згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Права власності на цінні папери, придбані за кошти учасників кожного ФБУ та на цінні папери самого зберігача, повинні обліковуватися зберігачем на окремих рахунках у цінних паперах в системі обліку прав власності на цінні папери.

    {Статтю 4 доповнено частиною згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Попередня

    4/9

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст