Головна Сервіси для юристів ... Закони Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд" Стаття 3. Організація довірчого управління фондами банківського управління Стаття 3. Організація довірчого управління фондами...

Стаття 3. Організація довірчого управління фондами банківського управління

Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд" (ЗМІСТ) Інші закони
  • 568

    Переглядів

  • 568

    Переглядів

  • Додати в обране

    Уповноважений банк може одночасно здійснювати довірче управління кількома ФБУ.

    Уповноважений банк здійснює управління ФБУ відповідно до Правил ФБУ та Договору довірчого управління.

    Кошти ФБУ спрямовуються уповноваженими банками виключно на придбання іпотечних сертифікатів та формування оперативного резерву.

    Уповноважений банк, укладаючи договори на придбання іпотечних сертифікатів, діє від свого імені та в інтересах учасників ФБУ.

    Пенсійні ФБУ можуть бути з фіксованою винагородою та пайового типу.

    Уповноважений банк здійснює управління ФБУ особисто, зазначаючи в договорах на придбання іпотечних сертифікатів, що він є управителем, а не власником грошових коштів.

    Пенсійні ФБУ з фіксованою винагородою створюються за рахунок коштів, залучених уповноваженими банками за договорами пенсійних вкладів, укладеними відповідно до Закону України "Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд" в редакції від 20 квітня 2000 року. В процесі функціонування пенсійного ФБУ з фіксованою винагородою його учасники можуть здійснювати поповнення власних рахунків.

    Пенсійні ФБУ пайового типу створюються з коштів, які знаходяться у довірчому управлінні уповноважених банків на підставі договорів, укладених після набрання чинності Законом України "Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд" в редакції від 7 лютого 2002 року.

    Управління коштами учасника ФБУ включає такі дії:

    формування інвестиційного портфеля ФБУ;

    оцінка активів ФБУ;

    визначення вартості чистих активів;

    забезпечення збереження активів ФБУ;

    формування оперативного резерву;

    формування додаткового спеціального резерву страхування коштів ФБУ;

    розподілення доходу ФБУ;

    утримання винагороди за управління активами ФБУ;

    виплата додаткових пенсійних та цільових виплат;

    переведення коштів учасника ФБУ до іншого ФБУ;

    виплата коштів учаснику ФБУ при їх вилученні з ФБУ у зв'язку з достроковим розірванням договору довірчого управління;

    передача сукупності активів та зобов'язань, що становлять ФБУ, до іншого уповноваженого банку, в разі заміни уповноваженого банку.

    Кошти учасника ФБУ, отримані уповноваженим банком у довірче управління, відокремлюються від інших коштів уповноваженого банку, а також від коштів інших ФБУ.

    Учасниками дитячого ФБУ є малолітні особи, яким на дату укладання договору довірчого управління не виповнилось 13,5 року.

    Уповноважений банк на письмову вимогу учасника ФБУ може здійснювати переведення коштів учасника ФБУ з одного ФБУ в інший ФБУ, довірче управління якими він здійснює, крім переведення коштів учасників ФБУ у пенсійний фонд з фіксованою винагородою. Переведення коштів з рахунку одного учасника ФБУ на рахунок іншого учасника ФБУ заборонено. Порядок переведення коштів учасників ФБУ встановлюється Правилами ФБУ.

    {Стаття 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3201-IV від 15.12.2005 }

    Попередня

    3/9

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст