Головна Сервіси для юристів ... Закони Про природно-заповідний фонд України Стаття 14. Визначення режиму територій та об’єктів природно-заповідного фонду Стаття 14. Визначення режиму територій та об’єктів...

Стаття 14. Визначення режиму територій та об’єктів природно-заповідного фонду

Про природно-заповідний фонд України (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2478

    Переглядів

  • 2478

    Переглядів

  • Додати в обране

    Режим територій та об’єктів природно-заповідного фонду - це сукупність науково-обгрунтованих екологічних вимог, норм і правил, які визначають правовий статус, призначення цих територій та об’єктів, характер допустимої діяльності в них, порядок охорони, використання і відтворення їх природних комплексів.

    Режим територій та об’єктів природно-заповідного фонду визначається відповідно до цього Закону з урахуванням їх класифікації та цільового призначення.

    З метою визначення та обґрунтування заходів щодо провадження відповідно до законодавства та вимог міжнародних договорів природоохоронної, науково-дослідної, рекреаційної, господарської діяльності, охорони, відтворення та використання природних комплексів та об’єктів, які передбачається здійснити протягом п’яти років, а також стратегії розвитку об’єкта природно-заповідного фонду на десять років розробляється проект організації території об’єкта природно-заповідного фонду.

    {Статтю 14 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 1826-VI від 21.01.2010 }

    ГЛАВА 1. ПРИРОДНІ ЗАПОВІДНИКИ

    Попередня

    29/83

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст