Стаття 15. Рішення комісій

Про природні монополії (ЗМІСТ) Інші закони
  • 609

    Переглядів

  • 609

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Рішення комісій приймаються на засіданнях, які проводяться у формі закритих або відкритих слухань. У разі розгляду питань, що мають важливе суспільне значення, засідання проводяться у формі відкритих слухань, в яких беруть участь представники суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на суміжних ринках, об'єднань споживачів і громадськості.

    Рішення комісії приймається більшістю голосів від її загального кількісного складу. Голова, інший член відповідної комісії має один голос.

    {Абзац другий частини першої статті 15 в редакції Закону № 3610-VI від 07.07.2011 }

    При прийнятті рішень має забезпечуватися додержання прав і законних інтересів громадян, підприємств і суспільства.

    {Абзац частини першої статті 15 в редакції Закону № 3610-VI від 07.07.2011 }

    Рішення комісій, які є нормативно-правовими актами, підлягають обов'язковій державній реєстрації в установленому законодавством порядку, за винятком рішень з питань встановлення цін та тарифів (крім встановлення цін та тарифів для населення) і функціонування оптового ринку електричної енергії. Рішення комісій, які є нормативно-правовими актами, не потребують узгодження з іншими органами державної влади, крім випадків, передбачених законом. Проекти рішень комісій, які є нормативно-правовими актами, оприлюднюються в порядку, передбаченому Законом України "Про доступ до публічної інформації".

    {Абзац частини першої статті 15 в редакції Закону № 3610-VI від 07.07.2011 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1170-VII від 27.03.2014 }

    Рішення комісій, які відповідно до закону є регуляторними актами (крім рішень щодо встановлення тарифів та інших рішень, передбачених законом), розробляються, розглядаються, приймаються та оприлюднюються з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

    {Частину першу статті 15 доповнено абзацом згідно із Законом № 2388-VI від 01.07.2010 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 3610-VI від 07.07.2011 , № 2019-VIII від 13.04.2017 }

    Рішення комісій підлягають виконанню у визначені ними терміни.

    Рішення у справах, пов'язаних з порушеннями законодавства про природні монополії, які впливають на суспільні інтереси, підлягають опублікуванню у медіа не пізніше ніж через місяць з дня їх прийняття.

    Вплив у будь-який спосіб на члена комісії або працівника її апарату з метою перешкоджання виконанню ним посадових обов'язків або прийняття неправомірного рішення тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

    2. У разі незгоди з рішенням комісії суб'єкти природних монополій, суб'єкти господарювання, що здійснюють діяльність на суміжних ринках, об'єднання споживачів та інші заінтересовані особи мають право у місячний термін з дня одержання копії рішення оскаржити його у судовому порядку.

    Оскарження рішень комісій у судовому порядку не зупиняє їх виконання.

    Суд за клопотанням суб'єктів, визначених у абзаці першому цієї частини, або за своєю ініціативою може зупинити виконання рішення комісії на час розгляду справи в суді.

    {Абзац третій частини другої статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 762-IV від 15.05.2003 }

    Рішення комісій щодо накладання штрафів на суб'єктів природних монополій виконуються в порядку, передбаченому статтею 17 цього Закону.

    Попередня

    16/23

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати