Головна Сервіси для юристів ... Закони Про оперативно-розшукову діяльність Стаття 1. Завдання оперативно-розшукової діяльності Стаття 1. Завдання оперативно-розшукової діяльност...

Стаття 1. Завдання оперативно-розшукової діяльності

Про оперативно-розшукову діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 2634

  Переглядів

 • 2634

  Переглядів

 • Додати в обране

  Завданням оперативно-розшукової діяльності є пошук і фіксація фактичних даних про протиправні діяння окремих осіб та груп, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, розвідувально-підривну діяльність спеціальних служб іноземних держав та організацій з метою припинення правопорушень та в інтересах кримінального судочинства, а також отримання інформації в інтересах безпеки громадян, суспільства і держави.

  {Стаття 1 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1381-XIV від 13.01.2000 , № 2246-III від 18.01.2001 }

  1/17

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст