Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національну програму інформатизації Стаття 23. Права та обов'язки суб'єктів Національної програми інформатизації щодо її формування та виконання Стаття 23. Права та обов'язки суб'єктів Національн...

Стаття 23. Права та обов'язки суб'єктів Національної програми інформатизації щодо її формування та виконання

Про Національну програму інформатизації (ЗМІСТ) Інші закони
 • 317

  Переглядів

 • 317

  Переглядів

 • Додати в обране

  Права та обов'язки користувачів автоматизованих та інших інформаційних систем і засобів інформатизації, організацій, що здійснюють експертизу окремих завдань (проектів) Національної програми інформатизації, та інших суб'єктів Національної програми інформатизації визначаються окремим Положенням, яке затверджується Кабінетом Міністрів України.

  Розділ III
  ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЕКОНОМІЧНЕ СТИМУЛЮВАННЯ ВИКОНАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

  Попередня

  23/44

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст