Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національну програму інформатизації Стаття 13. Формування Національної програми інформатизації Стаття 13. Формування Національної програми інформ...

Стаття 13. Формування Національної програми інформатизації

Про Національну програму інформатизації (ЗМІСТ) Інші закони
 • 471

  Переглядів

 • 471

  Переглядів

 • Додати в обране

  Формування комплексу взаємопов'язаних завдань Національної програми інформатизації на наступні три роки та програми завдань (робіт) з інформатизації на наступний бюджетний рік проводиться згідно із законодавством України та організовується Генеральним державним замовником за пропозиціями відповідних державних органів та органів місцевого самоврядування.

  Відбір завдань (проектів) на етапі формування Національної програми інформатизації проводиться на конкурсних засадах.

  {Частина друга статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5463-VI від 16.10.2012 }

  Положення про порядок відбору завдань (проектів) на конкурсних засадах затверджується Генеральним державним замовником.

  Відбір завдань (проектів) на етапі формування Національної програми інформатизації організовує Генеральний державний замовник, за винятком завдань (проектів), пов'язаних з національною безпекою та обороною держави.

  {Стаття 13 в редакції Закону № 2684-III від 13.09.2001 }

  Попередня

  13/44

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст