Головна Сервіси для юристів ... Закони Про музеї та музейну справу Стаття 7-3. Експертна рада Національного музею Голодомору-геноциду Стаття 7-3. Експертна рада Національного музею Гол...

Стаття 7-3. Експертна рада Національного музею Голодомору-геноциду

Про музеї та музейну справу (ЗМІСТ) Інші закони
  • 43

    Переглядів

  • 43

    Переглядів

  • Додати в обране

    Основною метою діяльності експертної ради Національного музею Голодомору-геноциду (далі - експертна рада) є вдосконалення науково-дослідної, екскурсійно-освітньої, експозиційно-виставкової, інформаційно-видавничої, науково-фондової та методичної роботи Національного музею Голодомору-геноциду.

    Порядок формування експертної ради визначається статутом Національного музею Голодомору-геноциду відповідно до норм цього Закону.

    Склад експертної ради формується із дванадцяти членів, строк повноважень яких становить п’ять років, та затверджується рішенням органу управління.

    Експертну раду очолює голова, який має одного заступника. Голова та заступник голови експертної ради обираються експертною радою з числа її членів. До складу експертної ради входять шість експертів та/або науковців, запропонованих українськими громадськими об’єднаннями та науковими установами, та шість експертів та/або науковців, запропонованих міжнародними організаціями та/або міжнародними неурядовими організаціями та іноземними науковими установами. Експертна рада є повноважною за умови призначення не менш як дев’яти її членів.

    Рішення експертної ради приймається за результатами обговорення шляхом відкритого голосування з урахуванням пропозицій, висловлених членами експертної ради. Рішення експертної ради вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше двох третин членів від її складу, визначеного частиною третьою цієї статті.

    Повноваження експертної ради визначаються статутом Національного музею Голодомору-геноциду відповідно до норм цього Закону.

    До основних повноважень експертної ради належить надання керівництву Національного музею Голодомору-геноциду пропозицій щодо:

    організації та проведення наукових досліджень документів архівних фондів, зокрема іноземних держав;

    інтеграції у світовий науковий простір Національного музею Голодомору-геноциду, розширення та удосконалення міжнародного наукового співробітництва;

    розроблення дизайн-проектів та технічних проектів експозицій Національного музею Голодомору-геноциду.

    Експертна рада має й інші повноваження, передбачені статутом Національного музею Голодомору-геноциду.

    Експертна рада має право:

    отримувати в установленому порядку від генерального директора та керівників наукових структурних підрозділів інформацію і матеріали, необхідні для виконання покладених на експертну раду завдань;

    залучати для проведення незалежної оцінки результатів наукової діяльності Національного музею Голодомору-геноциду провідних вчених, представників українських та іноземних закладів вищої освіти;

    інформувати орган управління про стан наукової діяльності Національного музею Голодомору-геноциду, подавати йому пропозиції щодо вжиття заходів для усунення виявлених порушень;

    інші права, передбачені статутом Національного музею Голодомору-геноциду.

    {Закон доповнено статтею 7 - 3 згідно із Законом № 3884-IX від 18.07.2024 }

    Попередня

    10/36

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст