Головна Сервіси для юристів ... Закони Про музеї та музейну справу Стаття 7-1. Особливості діяльності Національного музею Голодомору-геноциду Стаття 7-1. Особливості діяльності Національного м...

Стаття 7-1. Особливості діяльності Національного музею Голодомору-геноциду

Про музеї та музейну справу (ЗМІСТ) Інші закони
  • 42

    Переглядів

  • 42

    Переглядів

  • Додати в обране

    Національний музей Голодомору-геноциду є державним науково-дослідним, науково-методичним та культурно-освітнім закладом культури, який належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв (далі - орган управління), і провадить свою діяльність відповідно до статуту Національного музею Голодомору-геноциду, який затверджується органом управління.

    Основними напрямами діяльності Національного музею Голодомору-геноциду є увічнення та вшанування пам’яті жертв Голодомору, проведення наукових досліджень, пов’язаних з Голодомором як злочином геноциду, висвітлення його причин і наслідків, комплектування, збереження та популяризація музейних предметів, які свідчать про Голодомор, а також інші напрями, визначені статутом Національного музею Голодомору-геноциду.

    У Національному музеї Голодомору-геноциду діє:

    наглядова рада - спеціальний наглядовий орган, що здійснює нагляд за діяльністю Національного музею Голодомору-геноциду, його посадових осіб та діє в межах повноважень, передбачених статутом Національного музею Голодомору-геноциду відповідно до норм цього Закону;

    експертна рада - консультативно-дорадчий орган, який координує наукову діяльність Національного музею Голодомору-геноциду.

    {Закон доповнено статтею 7 - 1 згідно із Законом № 3884-IX від 18.07.2024 }

    Попередня

    8/36

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст