Головна Сервіси для юристів ... Закони Про контррозвідувальну діяльність Стаття 5. Право на здійснення контррозвідувальної діяльності Стаття 5. Право на здійснення контррозвідувальної ...

Стаття 5. Право на здійснення контррозвідувальної діяльності

Про контррозвідувальну діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1137

    Переглядів

  • 1137

    Переглядів

  • Додати в обране

    Спеціально уповноваженим органом державної влади у сфері контррозвідувальної діяльності є Служба безпеки України.

    Контррозвідувальні заходи в інтересах забезпечення охорони державного кордону України, посадових осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, можуть проводити розвідувальні органи України, підрозділи забезпечення внутрішньої і власної безпеки Державної прикордонної служби України та Управління державної охорони України, яким законами України "Про оперативно-розшукову діяльність" та "Про розвідку" надано право здійснювати оперативно-розшукову чи розвідувальну діяльність.

    {Частина друга статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1052-VIII від 29.03.2016 ; в редакції Закону № 912-IX від 17.09.2020 }

    Розвідувальні органи України, крім визначених у частині другій цієї статті випадків, також можуть проводити контррозвідувальні заходи у випадках, зазначених у статті 17 Закону України "Про розвідку".

    {Частина статті 5 в редакції Закону № 912-IX від 17.09.2020 }

    Правоохоронні та інші органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації України, незалежно від форми власності, в межах, визначених законами України та іншими нормативно-правовими актами, сприяють органам і підрозділам Служби безпеки України у проведенні контррозвідувальної діяльності в інтересах забезпечення державної безпеки.

    Здійснення контррозвідувальних заходів іншими суб’єктами, крім визначених цим Законом, забороняється.

    Попередня

    5/13

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати