Головна Сервіси для юристів ... Закони Про колективні договори і угоди Стаття 19. Відповідальність за ненадання інформації, необхідної для колективних переговорів і здійснення контролю Стаття 19. Відповідальність за ненадання інформаці...

Стаття 19. Відповідальність за ненадання інформації, необхідної для колективних переговорів і здійснення контролю

Про колективні договори і угоди (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Особи, які представляють роботодавця чи профспілки або інші уповноважені трудовим колективом органи і винні в ненаданні інформації, необхідної для ведення колективних переговорів і здійснення контролю за виконанням колективних договорів, угод, несуть дисциплінарну відповідальність або підлягають штрафу до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

{Стаття 19 із змінами, внесеними згідно із Законами № 607/96-ВР від 17.12.96 , № 5458-VI від 16.10.2012 }

Попередня

19/20

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст