Головна Сервіси для юристів ... Закони Про інвестиційну діяльність Стаття 20. Відповідальність суб'єктів інвестиційної діяльності Стаття 20. Відповідальність суб'єктів інвестиційно...

Стаття 20. Відповідальність суб'єктів інвестиційної діяльності

Про інвестиційну діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 738

  Переглядів

 • 738

  Переглядів

 • Додати в обране

  При недодержанні договірних зобов'язань суб'єкти інвестиційної діяльності несуть майнову та іншу відповідальність, передбачену законодавством України і укладеними договорами.

  Сплата штрафів і неустойок за порушення умов договорів, а також відшкодування завданих збитків не звільняють винну сторону від виконання зобов'язань, якщо інше не передбачено законом або договором.

  Попередня

  22/24

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст