Головна Сервіси для юристів ... Закони Про інвестиційну діяльність Стаття 17. Ціноутворення в інвестиційній діяльності Стаття 17. Ціноутворення в інвестиційній діяльност...

Стаття 17. Ціноутворення в інвестиційній діяльності

Про інвестиційну діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Вартість продукції, робіт і послуг у процесі інвестиційної діяльності визначається за вільними цінами і тарифами, в тому числі за підсумками конкурсів (торгів), а у випадках, передбачених законодавчими актами, за державними фіксованими та регульованими цінами і тарифами.

Вартість будівництва об’єктів (крім автомобільних доріг загального користування), що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кредитів, наданих під державні гарантії, визначається на підставі кошторисних норм України щодо ціноутворення у будівництві відповідно до статті 7 Закону України "Про ціни і ціноутворення".

{Частина друга статті 17 в редакції Закону № 185/98-ВР від 05.03.98 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 4218-VI від 22.12.2011 ; в редакції Законів № 124-IX від 20.09.2019 , № 1881-IX від 16.11.2021 , № 2254-IX від 12.05.2022 }

Вартість будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування визначається на підставі методик і правил, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства.

{Статтю 17 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 2254-IX від 12.05.2022 }

IV. ГАРАНТІЇ ПРАВ СУБ'ЄКТІВ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ І ЗАХИСТ ІНВЕСТИЦІЙ

Попередня

19/24

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст