Головна Сервіси для юристів ... Закони Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг Стаття 36. Рішення про видачу або відмову у видачі ліцензії Стаття 36. Рішення про видачу або відмову у видачі...

Стаття 36. Рішення про видачу або відмову у видачі ліцензії

Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2970

    Переглядів

  • 2970

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Національний банк України приймає рішення про видачу ліцензії або про відмову у її видачі у строк не більше 30 робочих днів з дня одержання заяви про видачу ліцензії та повного пакета документів, що додаються до заяви, якщо інший строк не встановлений законом.

    Якщо заява про видачу ліцензії була подана до Національного банку України разом із заявою про включення відповідної особи до Державного реєстру фінансових установ або реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, Національний банк України має право прийняти одночасно рішення про включення особи до відповідного реєстру та про видачу ліцензії.

    Національний банк України має право продовжити строк розгляду заяви про видачу ліцензії та документів, що додаються до заяви, але не більше ніж на 30 робочих днів, у разі необхідності перевірки достовірності поданих документів/інформації та/або отримання додаткових документів/інформації, необхідних для прийняття рішення.

    Національний банк України письмово повідомляє заявника про продовження строку розгляду заяви про видачу ліцензії та документів, що додаються до заяви.

    {Частина перша статті 36 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011 ; в редакції Закону № 79-IX від 12.09.2019 }

    2. Повідомлення про прийняття рішення про видачу ліцензії або про відмову у видачі ліцензії надсилається (видається) заявникові в письмовій формі протягом трьох робочих днів з дати прийняття відповідного рішення. У рішенні про відмову у видачі ліцензії зазначаються підстави такої відмови.

    3. Підставами для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії є:

    1) недостовірність поданих заявником відомостей;

    2) невідповідність заявника та/або поданих документів вимогам закону та/або нормативно-правового акта Національного банку України, яким визначаються порядок та умови видачі ліцензії, встановлені для виду діяльності, зазначеного в заяві про видачу ліцензії.

    У разі прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії Національний банк України повідомляє про це заявника із зазначенням підстав для відмови.

    {Частина третя статті 36 в редакції Закону № 79-IX від 12.09.2019 }

    4. У разі відмови у видачі ліцензії на підставі виявлення недостовірних даних у документах, поданих заявником про видачу ліцензії, суб'єкт господарювання може подати до Національного банку України нову заяву про видачу ліцензії не раніше ніж через три місяці з дати прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.

    {Частина четверта статті 36 із змінами, внесеними згідно із Законом № 79-IX від 12.09.2019 }

    5. У разі відмови у видачі ліцензії на підставі невідповідності заявника та/або поданих ним документів умовам видачі відповідної ліцензії суб'єкт господарювання може подати до Національного банку України нову заяву про видачу ліцензії після усунення причин, що стали підставою для відмови у видачі ліцензії.

    {Частина п'ята статті 36 із змінами, внесеними згідно із Законом № 79-IX від 12.09.2019 }

    6. Рішення про відмову у видачі ліцензії може бути оскаржено у судовому порядку.

    Попередня

    42/55

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст