Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю Стаття 14. Підстави припинення і відновлення виплати державної соціальної допомоги Стаття 14. Підстави припинення і відновлення випла...

Стаття 14. Підстави припинення і відновлення виплати державної соціальної допомоги

Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Виплата у повному розмірі державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства в разі влаштування їх до відповідної установи (закладу) на повне державне утримання або зняття з повного державного утримання відповідно припиняється або відновлюється з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому виникли ці обставини.

У разі влаштування дитини з інвалідністю віком до 18 років до відповідної установи (закладу) на повне державне утримання або зняття з повного державного утримання виплата державної соціальної допомоги на дитину з інвалідністю у повному розмірі відповідно припиняється або відновлюється з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому виникли ці обставини.

При зміні одержувачем державної соціальної допомоги місця проживання виплата цієї допомоги продовжується відповідною місцевою державною адміністрацією за новим місцем проживання. Виплата державної соціальної допомоги продовжується з того часу, з якого вона була припинена за попереднім місцем проживання.

{Частина третя статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1276-VI від 16.04.2009 , № 5462-VI від 16.10.2012 }

{Стаття 14 в редакції Закону № 2457-IV від 03.03.2005 }

Попередня

14/18

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст