Стаття 4. Державна реєстрація геномної інформації

Про державну реєстрацію геномної інформації людини (ЗМІСТ) Інші закони
  • 653

    Переглядів

  • 653

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Державна реєстрація геномної інформації проводиться з метою:

    1) ідентифікації осіб, які вчинили кримінальне правопорушення;

    2) розшуку осіб, зниклих безвісти;

    3) ідентифікації невпізнаних трупів людей, їх останків та частин тіла людини;

    4) ідентифікації осіб, які не здатні через стан здоров’я, вік або інші обставини повідомити інформацію про себе.

    2. Державна реєстрація геномної інформації громадян України, іноземців та осіб без громадянства проводиться згідно з цим Законом.

    3. Проведення державної реєстрації геномної інформації не повинно становити небезпеку для життя і здоров’я людини, принижувати її честь та гідність.

    4. В Україні проводяться обов’язкова та добровільна державна реєстрація геномної інформації.

    5. Державна реєстрація геномної інформації полягає у внесенні до Електронного реєстру відомостей про генетичні ознаки людини та визначених цим Законом знеособлених персональних даних про особу.

    Відомості, що містяться в Електронному реєстрі, є інформацією з обмеженим доступом та не підлягають оприлюдненню.

    6. Держателем Електронного реєстру є Міністерство внутрішніх справ України. Електронний реєстр є функціональною підсистемою єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України. Адміністратором Електронного реєстру є уповноважена Міністерством внутрішніх справ України юридична особа, що належить до сфери його управління або перебуває у його підпорядкуванні.

    7. Адміністратор Електронного реєстру відповідає за технічне, технологічне та програмне забезпечення автоматизованої системи формування та ведення Електронного реєстру, обробку, збереження, захист та надання інформації, що міститься в Електронному реєстрі.

    Попередня

    4/21

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати