Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державну реєстрацію геномної інформації людини Стаття 18. Строки зберігання, вилучення та знищення геномної інформації Стаття 18. Строки зберігання, вилучення та знищенн...

Стаття 18. Строки зберігання, вилучення та знищення геномної інформації

Про державну реєстрацію геномної інформації людини (ЗМІСТ) Інші закони
  • 525

    Переглядів

  • 525

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Геномна інформація осіб, зазначених у пункті 1 частини першої статті 5 цього Закону, зберігається в Електронному реєстрі до моменту надходження до Адміністратора Електронного реєстру копії рішення про закриття кримінального провадження або виправдувального вироку суду, що набрав законної сили.

    У разі відсутності у Адміністратора Електронного реєстру такої інформації та будь-якої іншої інформації щодо процесуального статусу осіб, зазначених у пункті 1 частини першої статті 5 цього Закону, геномна інформація зберігається не більше п’яти років з дня її реєстрації в Електронному реєстрі.

    2. Геномна інформація осіб, зазначених у пунктах 2 і 3 частини першої статті 5 цього Закону, зберігається в Електронному реєстрі протягом 50 років.

    3. Геномна інформація, зазначена у пунктах 4, 5, 6 та 7 частини першої статті 5 цього Закону, зберігається в Електронному реєстрі до настання моменту ідентифікації, але не більше 50 років.

    4. Геномна інформація осіб, зазначених у частинах першій, третій і четвертій статті 6 цього Закону, зберігається в Електронному реєстрі протягом строку, вказаного в заяві.

    5. Геномна інформація осіб, зазначених у частині шостій статті 6 цього Закону, зберігається в Електронному реєстрі до настання моменту розшуку зниклої безвісти особи, але не більше 50 років.

    6. Вилучення та знищення геномної інформації з Електронного реєстру, отриманої в результаті проведення обов’язкової державної реєстрації геномної інформації, здійснюються на підставі:

    1) виправдувального вироку суду, що набрав законної сили;

    2) постанови прокурора про закриття кримінального провадження щодо підозрюваного на підставі пунктів 1-3 частини першої статті 284 Кримінального процесуального кодексу України;

    3) прийняття Адміністратором Електронного реєстру рішення про припинення зберігання геномної інформації в Електронному реєстрі, зазначеної у частинах першій - п’ятій цієї статті, у зв’язку із закінченням строку її зберігання.

    7. Про обставини, зазначені у частині першій, пунктах 1-3 частини шостої цієї статті, прокурор, суд повідомляють Адміністратора Електронного реєстру та направляють йому копії відповідних процесуальних документів упродовж десяти днів з дня, наступного за днем настання відповідних обставин.

    8. Вилучення та знищення геномної інформації з Електронного реєстру, отриманої в результаті проведення добровільної державної реєстрації геномної інформації, здійснюються на підставі письмової заяви фізичної особи або її законного представника.

    9. За заявою фізичної особи (її законного представника), генетична інформація якої внесена до Електронного реєстру у порядку добровільної державної реєстрації, її геномна інформація підлягає вилученню з Електронного реєстру та знищенню протягом трьох днів з дня отримання такої заяви.

    Попередня

    18/21

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати