Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Державний земельний кадастр Стаття 5. Загальні засади ведення Державного земельного кадастру Стаття 5. Загальні засади ведення Державного земел...

Стаття 5. Загальні засади ведення Державного земельного кадастру

Про Державний земельний кадастр (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2346

    Переглядів

  • 2346

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Ведення Державного земельного кадастру здійснюється шляхом:

    створення відповідної державної геодезичної та картографічної основи, яка визначається та надається відповідно до цього Закону;

    внесення відомостей про об'єкти Державного земельного кадастру;

    внесення змін до відомостей про об'єкти Державного земельного кадастру;

    оброблення та систематизації відомостей про об'єкти Державного земельного кадастру.

    Державний земельний кадастр включає геопросторові дані, метадані та сервіси, оприлюднення, інша діяльність з якими та доступ до яких здійснюються у мережі Інтернет згідно із Законом України "Про національну інфраструктуру геопросторових даних".

    {Частину першу статті 5 доповнено абзацом шостим згідно із Законом № 554-IX від 13.04.2020 - вводиться в дію з 1 січня 2021 року}

    2. Державний земельний кадастр ведеться на електронних та паперових носіях. У разі виявлення розбіжностей між відомостями на електронних та паперових носіях пріоритет мають відомості на паперових носіях.

    3. Порядок ведення Державного земельного кадастру визначається Кабінетом Міністрів України відповідно до вимог цього Закону.

    4. Державний земельний кадастр є державною власністю.

    5. Внесення відомостей до Державного земельного кадастру та користування такими відомостями здійснюється виключно на підставі та відповідно до цього Закону. Забороняється вимагати для внесення відомостей до Державного земельного кадастру та користування такими відомостями надання документів та здійснення дій, прямо не передбачених цим Законом.

    6. Програмне забезпечення Державного земельного кадастру має забезпечувати розподільне зберігання відомостей Державного земельного кадастру, документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру, з метою підтвердження їх походження, цілісності та достовірності.

    Дані можуть зберігатися в:

    адміністратора Державного земельного кадастру;

    центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин;

    інших державних органах, державних підприємствах, у державних установах, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України у Порядку ведення Державного земельного кадастру.

    {Статтю 5 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 1423-IX від 28.04.2021 }

    Попередня

    5/43

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст