Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України Стаття 4. Система прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку Стаття 4. Система прогнозних і програмних документ...

Стаття 4. Система прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку

Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Система прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку складається з:

прогнозів економічного і соціального розвитку України на середньо- та короткостроковий періоди;

прогнозів розвитку окремих галузей економіки на середньостроковий період;

загальнодержавних програм економічного, соціального розвитку, інших державних цільових програм;

прогнозів економічного і соціального розвитку Автономної Республіки Крим, областей, районів та міст на середньостроковий період;

програм економічного і соціального розвитку Автономної Республіки Крим, областей, районів та міст на короткостроковий період.

{Частина перша статті 4 в редакції Закону № 4731-VI від 17.05.2012 }

У разі необхідності прогнозні і програмні документи економічного і соціального розвитку можуть розроблятися на більш тривалий період.

Попередня

4/19

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст