22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України Стаття 3. Законодавство про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку Стаття 3. Законодавство про державне прогнозування...

Стаття 3. Законодавство про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку

Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

{Назва статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4731-VI від 17.05.2012 }

Правовою основою державного прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку є Конституція України, цей Закон, інші закони України та підзаконні нормативно-правові акти, прийняті на їх виконання.

{Текст статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4731-VI від 17.05.2012 }

Попередня

3/19

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст