Прикінцеві положення

Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
  • 602

    Переглядів

  • 602

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2000 року.

    Адміністративні штрафи, які можуть бути накладені відповідно до законів України на керівників та інших посадових осіб підприємств у зв’язку з допущеними методологічними помилками або арифметичними описками ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, пов’язаними із введенням національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, застосовуються з 1 січня 2001 року.

    {Пункт 1 доповнено абзацом згідно із Законом № 1829-III від 22.06.2000 }

    1 - 1 . Першим звітним періодом, за який підприємства, що застосовують міжнародні стандарти, подають фінансову звітність на підставі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в електронній формі, є 2020 рік.

    {Розділ V доповнено пунктом 1 - 1 абзацом згідно із Законом № 465-IX від 16.01.2020 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2435-IX від 19.07.2022 }

    1 - 2 . Особи, відповідальні за своєчасне та у повному обсязі подання та оприлюднення фінансової звітності, визначені статтею 11 цього Закону, звільняються від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності за 2019 рік або консолідованої фінансової звітності за 2019 рік разом з аудиторським звітом у разі, якщо така звітність буде оприлюднена у період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), або протягом 90 календарних днів з дня, наступного за днем завершення такого карантину, але не пізніше 31 грудня 2020 року, а для підприємств, які є емітентами цінних паперів, протягом строку, встановленого пунктом 7 розділу VII "Прикінцеві положення" Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок", але не пізніше 31 грудня 2020 року.

    {Розділ V доповнено пунктом 1 - 2 абзацом згідно із Законом № 540-IX від 30.03.2020 }

    2. Кабінету Міністрів України:

    підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законів України, що випливають з цього Закону;

    привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

    забезпечити розроблення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, передбачених цим Законом, а також перегляд і скасування їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

    Президент України

    Л.КУЧМА

    м. Київ
    16 липня 1999 року
    № 996-XIV


    0/0

    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати