Головна Сервіси для юристів ... Закони Про антидопінговий контроль у спорті Стаття 2. Законодавство України про антидопінговий контроль у спорті Стаття 2. Законодавство України про антидопінговий...

Стаття 2. Законодавство України про антидопінговий контроль у спорті

Про антидопінговий контроль у спорті (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Законодавство України про антидопінговий контроль у спорті ґрунтується на Конституції України і складається з цього Закону, Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті, Антидопінгової конвенції Ради Європи, Закону України "Про фізичну культуру і спорт" та інших нормативно-правових актів, що регулюють відповідні правовідносини.

2. Якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми, ніж ті, що передбачені цим Законом, застосовуються норми міжнародного договору.

Попередня

2/9

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст