401
0
6199
В англо-саксонських країнах спостерігається тенденція робити досить прості за формою і змістом юридичні документи, що часто представляють собою звичайну комп'ютерну роздруківку. При цьому державні органи дуже часто навіть не “заморочуються” про проставлення штампу або підпису.
У країнах континентального права – все якраз навпаки. Там полюбляють створювати прошиті стрічками документи з штампами, з позначками про сплату мита чи інших зборів,часто з водяними знаками і т. п., допоки документ не буде нагадувати англо-саксам товар з магазину сувенірів. Це – чисто культурна відмінність щодо оформленні офіційних документів.
Велика частина роботи європейського нотаріуса пов'язана з оформленням різного роду угод . Його робота також полягає і в тексту угоди, засвідченні підписів її сторін та в перевірці оплати держмита чи інших зборів.
Але, наприклад, в Великобританії Вам не потрібен нотаріус для здійснення операції з нерухомістю. Замість цього, просто засвідчується акт про передачу права власності двома незалежними громадянами. Якщо ж Ви хочете подати заяву під присягою, то Вам також не потрібно вдаватися до послуг нотаріуса. Замість цього, Ви використовуєте послуги соліситора або комісара з приведення до присяги, який є звичайним юристом.
В країнах континентального та англо-саксонського права (зокрема в США) абсолютно різні підходи до оволодіння професією нотаріуса.
Хочете в найкоротші строки стати справжнім державним нотаріусом? Тоді, без сумніву, Вам слід їхати до США, оскільки це саме та країна, де майже кожен її громадянин може запросто стати нотаріусом. Процедура дещо змінюється від штату до штату, але зазвичай необхідний, такий простий пакет документів: номер Соціального забезпечення, або документ про Американське громадянство, або «зелена» картка (Зелена карта) І все. У США досить легко отримати нотаріальну ліцензію а тому, нотаріальні послуги можна отримати навіть в супермаркетах чи копіювальних центрах. Логічний результат цього полягає в тому, що нотаріальне посвідчення розглядається, як проста, щоденна процедура, а робота американського нотаріуса зводиться, головним чином, до виконання двох задач:
· Прийняття і посвідчення заяв — у випадках, коли хтось являється до нотаріуса і заявляє або присягає, що якийсь документ є вірним.
· Засвідчення документів, коли документи завіряються в тому, що вони є справжніми копіями з оригіналів.
Найлегше стати нотаріусом в штатах з сільськогосподарською економікою, наприклад в Mісісіпі та Арканзас, де урядове регулювання діяльності нотаріусів найбільш лояльне. При цьому, який штат би Ви не вибрали, Ви просто повинні увійти в контакт з Державним департаментом у Капітолії цього штату, і з'ясувати більш докладіше щодо вимоги штату до документів кандидата. Зазвичай, потрібно пройти інтенсивний курс тривалістю близько (не смійтеся) двох тижнів ..., після закінчення якого Ви станете кваліфікованим нотаріусом.
Про процес входження в професію нотаріуса в США більш детально можна дізналися тут:
National Notary Association http://www.nationalnotary.org
9350 De Soto Ave.
P.O. Box 2402
Chatsworth, CA 91313-2402
USA
Однак не кажіть про це французькому,італійському, чи навіть українському нотаріусу. Бо, їм, довелося вивчати право принаймні шість років і потім далі робити свою нотаріальну кар'єру! І все це заради отримання бажаного права ставити штемпель на документах інших людей та організацій!
Джерело: http://www.notaries.com
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
99
Коментарі:
0
Переглядів:
118
Коментарі:
0
Переглядів:
184
Коментарі:
0
Переглядів:
248
Коментарі:
0
Переглядів:
219
Коментарі:
0
Переглядів:
257
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.