Головна Сервіси для юристів ... Закони Про акцизний збір Стаття 4. Ставки акцизного збору встановлюються в процентах або у твердих сумах з одиниці реалізованого товару (продукції). Стаття 4. Ставки акцизного збору встановлюються в ...

Стаття 4. Ставки акцизного збору встановлюються в процентах або у твердих сумах з одиниці реалізованого товару (продукції).

Про акцизний збір (ЗМІСТ) Інші закони
 • 262

  Переглядів

 • 262

  Переглядів

 • Додати в обране

  Ставки акцизного збору єдині на всій території України.

  Суми акцизного збору по ввезених на територію України товарах зараховуються до республіканського бюджету, а по товарах, вироблених в Україні, - до місцевого бюджету за місцем їх виробництва і республіканського бюджету у співвідношеннях, встановлених Верховною Радою України.

  Попередня

  4/8

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст