Принц чи аферист? Хто ж він насправді?

13.10.2021 | Автор: Ковташ Василь Данилович    Переглядів:  2779
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Молодий харизматичний чоловік знайомиться з дівчиною, професія якої, припустимо, пов’язана з готівкою (касир, бариста чи перукар). Спілкування – цікаве і захоплююче; день за днем хлопець поступово «втирається» у довіру . Часто розповідає про власний бізнес, ділові зв’язки і шалені прибутки. Далі, ніби ненароком, позичає невеличку суму: 50, 100, 200 гривень. Мотивує тим, що немає при собі дрібних грошей. Віддає одразу на наступний день. І так повторюється декілька разів.

Але одного разу він терміново просить позичити всю готівку, яка у Вас є, бо з хвилини на хвилину до нього прийде важливий клієнт, а всі кошти – на рахунках в банку. Часу на роздуми немає, і Ви поспіхом віддаєте не тільки всі гроші з власного гаманця, а ще й ті, до яких маєте доступ на роботі.

Оговтатися і зрозуміти, що Вас обдурили, можна не одразу. Лише через тиждень, коли знайомий так і не з’явиться, і перестане відповідати на телефонні дзвінки, Ви відчуєте, що щось тут не так…

Звісно, звернетеся до поліції і з подивом дізнаєтеся, що там є ще з десяток подібних заяв довірливих дівчат, котрі в той же спосіб були пограбовані “амурним” шахраєм.

❗Щоб запобігти подібним випадкам, радимо перевіряти таких «підозрілих залицяльників» ще на початку знайомства, особливо, коли починають виникати різноманітні «фінансові» прохання.

❗❗❗Перевірити будь-кого легко за допомогою відкритих державних реєстрів:

✔️З Реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців https://usr.minjust.gov.ua дізнаємося, чи людина зареєстрована фізичною особою-підприємцем, або має якесь відношення до юридичних осіб (володіє часткою в підприємстві або навіть є його засновником чи директором). Тут то і стане зрозуміло, чи ваш потенційний наречений справді бізнесмен, можливо зі списку Forbes ;) , чи він звичайнісінький Остап Бендер – «великий комбінатор» і професійний брехун.

✔️В Реєстрі речових прав на нерухоме майно https://kap.minjust.gov.ua можна побачити, що Ваш обранець зможе запропонувати Вам, окрім своєї руки і серця. Адже в Реєстрі міститься інформація (дані з 2013 року) про все зареєстроване за особою нерухоме майно та накладені на нього арешти.

✔️На сайті «Судова влада України» https://court.gov.ua легко знайти інформацію про те чи є (або ж був) «предмет» Вашого інтересу стороною якогось судового процесу. Може виявитися, що майбутній наречений вже був тричі одружений, весь в кредитних боргах, та ще й судимий за кримінальний злочин (. Тому треба особливо пильно здійснювати пошук на сайті за повними даними особи: прізвищем, іменем, по-батькові (для цього не завадить якось зазирнути в паспорт

Користуйтеся нашими сервісами для отримання юридичних послуг :

Безкоштовна консультація швидка відповідь на Ваше юридичне питання допоможе зорієнтуватися у подальших діях.

Оголосіть власний тендер та отримайте вигідну пропозицію від більш ніж 5000 юристів зі всієї України.

Відео-консультація юриста це сучасне та ефективне рішення для отримання необхідної інформації

Каталог юристів України це ефективний спосіб знайти надійного та професійного виконавця для Вашої юридичної мети
2779
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ
0