Головна Блог ... Новини PravoSud: юристи зможуть безкоштовно користуватися нашою системою під час карантину PravoSud: юристи зможуть безкоштовно користуватися...

PravoSud: юристи зможуть безкоштовно користуватися нашою системою під час карантину

Відключити рекламу
PravoSud: юристи зможуть безкоштовно користуватися нашою системою під час карантину - tn1_0_69225700_1586162716_5e8aec1ca9090.png

Кожен може скористатися всіма можливостями PravoSud абсолютно вільно

Зараз багато компаній у сфері LegalTech, враховуючи кризовий період, пропонують знижки на вартість своїх послуг. Розробники української платформи PravoSud підійшли до ситуації ще більш відповідально і вирішили повномасштабно підтримати колег-юристів, на роботі яких суттєво позначаються обмежувальні заходи, спричинені пандемією коронавірусу.

Тому на час дії карантину до 24 квітня для користувачів був відкритий повний і безкоштовний доступ до всіх функціональних можливостей системи.

«Зараз, в умовах карантину, коли малий і середній бізнес та мої колеги-юристи перебувають на межі економічного спаду, ми хотіли б проявити соціальну відповідальність, згуртованість і підтримати ринок юридичних послуг. Тому за допомогою нашого сервісу ми вирішили дати можливість залишатися максимально в робочому режимі, – розповідає Михайло Вертепа, CEO компанії. – Завдання нашого проекту – допомогти юристові максимально швидко, просто і при цьому ефективно підготуватися до судового процесу».

Функціональні можливості сервісної платформи PravoSud разюче відрізняються від подібних проектів, представлених зараз на українському ринку. Аналогами переважно слугують відомі на Заході продукти, такі як Ravel Law або Lex Machina. Система PravoSud дозволяє не тільки шукати та вивчати судові рішення, а й скористатися ще безліччю корисних опцій. Пошук у програмі побудований на основі сучасних технологій, тому працює безвідмовно. Результати пошукового запиту набагато інформативніші, ніж звичний реєстр судових рішень. Також уперше серед подібних програм в Україні щодо кожного із суддів можна проаналізувати у вигляді графіків інформацію про те, як цей суддя розглядає ту чи іншу категорію справ. Багато користувачів уже повідомляють про те, що такий підхід дозволяє максимально чітко зрозуміти, як суддя розглядає подібні справи, і на основі цього побудувати свою власну стратегію.

Довідка:

PravoSud (www.pravosud.com.ua) – система пошуку й аналізу судової практики, що дає змогу юристові легко знаходити потрібні документи й будувати виграшну правову позицію. Алгоритми машинного навчання дозволяють здійснювати в програмі швидкий пошук потрібних юристові документів та отримувати максимально релевантні результати. PravoSud – дієвий робочий інструмент, створений юристами для юристів.

  • 3850

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 3850

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати