Головна Юридичний світ ... Події Права людини в Україні: реалізація, захист і перспективи Права людини в Україні: реалізація, захист і персп...

Права людини в Україні: реалізація, захист і перспективи

05.12.2016
Автор: Андроник
Переглядів : 2332
 - 0_69520000_1481011127_58466fb7a9e81.jpg
Дата події
2016-12-05
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Юридичний факультет Київського національного економічного університет імені Вадим Гетмана та EURASIAN SOCIAL SCIENCE ASSOCIATION запрошуть взяти участь у роботі Всеукраїнського круглого столу «Права людини в Україні: реалізація, захист і перспективи», що відбудеться 9 грудня 2016 року .

Метою круглого столу є залучення студентів, аспірантів та здобувачів вищих навчальних закладів України до науково-дослідницької роботи, обговорення актуальних проблем прав людини в Україні.

Перелік тематичних секцій круглого столу:
Секція 1. Сучасний стан забезпечення прав людини.
Секція 2. Напрями та можливості захисту прав людини.
Секція 3. Майбутнє прав людини в Україні.
Матеріали конференції будуть видані окремою збіркою.

E-mail: kneu.science@gmail.com

2332
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст