Історія справи
Ухвала ККС ВП від 24.09.2019 року у справі №760/1498/19
Ухвала
Іменем України
29 січня 2020 року
м. Київ
справа № 760/1498/19
провадження № 51-4266 км 19
Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:
головуючого Чистика А. О.,
суддів Анісімова Г. М., Вус С. М., Єремейчука С. В., Іваненка І. В., Святської О. В., Стороженка С. О.,
за участю:
секретаря судового засідання Черниш А. І.,
захисника Веремійчука К. О.,
розглянув у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу захисника Веремійчука Кіма Олександровича, який діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_1 , на ухвалу Київського апеляційного суду від 23 травня 2019 року про відмову у виправленні описки в ухвалі Київського апеляційного суду від 06 лютого 2019 року, постановленої за наслідками розгляду апеляційної скарги на ухвалу слідчого судді.
Оскільки складання повного тексту ухвали вимагає значного часу, колегія суддів вважає за можливе скласти та оголосити резолютивну частину ухвали.
Керуючись статтями 441, 442, 376 Кримінального процесуального кодексу України, Суд
ухвалив:
Касаційне провадження за касаційною скаргою захисника Веремійчука Кіма Олександровича, який діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_1 , на ухвалу Київського апеляційного суду від 23 травня 2019 року про відмову у виправленні описки в ухвалі Київського апеляційного суду від 06 лютого 2019 року, постановленої за наслідками розгляду апеляційної скарги на ухвалу слідчого судді - закрити.
Ухвала є остаточною й оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали буде оголошено 03 лютого 2020 року о 11:00 годині.
Судді:
А. О. Чистик Г. М. Анісімов
С. М Вус С. В. Єремейчук
І. В. Іваненко О. В. Святська
С. О. Стороженко