Історія справи
Ухвала ККС ВП від 16.02.2020 року у справі №564/2640/18

ПостановаІменем України03 лютого2021 рокум. Київсправа № 564/2640/18провадження № 51-494км20Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:головуючої Вус С. М.,суддів Бородія В. М., Чистика А. О.,за участю:
секретаря судового засідання Голубенко О. В.,прокурора Круценко Т. В.,захисника Цуняка В. Й. (у режимі відеоконференції),представника цивільного відповідача Іовчик О. А. (в режимі відеоконференції),представника потерпілих Остапенка В. С. (у режимі відеоконференції),
потерпілого ОСОБА_1 (в режимі відеоконференції),розглянув у відкритому судовому засіданні касаційні скарги цивільного відповідача - Відділу культури, молоді і спорту Костопільської районної державної адміністрації - в особі начальника ОСОБА_3 та захисника Цуняка Володимира Йосиповича в інтересах засудженого ОСОБА_2 на вирок Костопільського районного суду Рівненської області від 29 березня 2019 року та вирок Рівненського апеляційного суду від 02 грудня 2019 року стосовно останнього у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018180150000333, за обвинуваченнямОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця та жителя АДРЕСА_1, раніше не судимого,у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.
2 ст.
286 КК України.У зв'язку із тим, що складання постанови вимагає значного часу, суд на підставі положень ч.
4 ст.
441, ч.
3 ст.
369, ч.
2 ст.
376 КПК України оголошує резолютивну частину судового рішення.
З цих підстав Суд ухвалив:Касаційну скаргу захисника Цуняка В. Й. залишити без задоволення, касаційну скаргу цивільного відповідача - Відділу культури, молоді і спорту Костопільської районної державної адміністрації - в особі начальника ОСОБА_3 задовольнити частково.Вирок Костопільського районного суду Рівненської області від 29 березня 2019 року та вирок Рівненського апеляційного суду від 02 грудня 2019 року стосовноОСОБА_2 у частині вирішення цивільного позову скасувати і призначити в цій частині новий розгляд у суді першої інстанції в порядку цивільного судочинства.Постанова є остаточною й оскарженню не підлягає.Повний текст постанови буде оголошено 08 лютого 2021 року о 14:30.
Судді:С. М. Вус В. М. Бородій А. О. Чистик