Головна Блог ... Новини На ProZorro.Продажі відбувся перший успішний аукціон малої приватизації На ProZorro.Продажі відбувся перший успішний аукці...

На ProZorro.Продажі відбувся перший успішний аукціон малої приватизації

Відключити рекламу
 - tn1_0_56044400_1534690714_5b79859a88d9d.jpg

Першим лотом, який був проданий на ProZorro.Продажі, став зерноток в Чернівецькій області, виставлений місцевою громадою. Комплекс нежитлових будівель було продано на прозорому аукціоні за 209 643 грн, йдеться на сайті me.gov.ua.

До складу комплексу нежитлових будівель, який розташований в селі Черленівка Новоселицького району, входить прохідна, зерносклад, фуганочний та циркулярний цехи, колодязь тощо. Загальна площа об'єкта - 947,8 кв.м. Детальні дані про лот: https://goo.gl/Gz2XnT.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов відзначив: “Ми йдемо дуже швидкими темпами. Минуло менше місяця з початку заведння перших об’єктів малої приватизації в систему, а оголошено вже більше 200 аукціонів. Лише на серпень призначено близько десятка, авторизовано 30 майданчиків. І перший успішний аукціон доводить, що цікавість до прозорих продажів лотів малої приватизації дуже велика. Знаковим також є і те, що першим проданим лотом став саме регіональний об'єкт, який належить територіальній громаді, отже мала приватизація відкриває великі можливості регіонам”.

Також сьогодні відмінно спрацював механізм автоматичного оголошення повторного аукціону в рамках малої приватизації. Мова йде про аукціон з продажу нежитлового приміщення площею 44,7 кв. м у Львові:https://goo.gl/AN1cNe.

“Нагадаю, що згідно правил малої приватизації, якщо на аукціон ніхто не прийшов, то система автоматично оголошує повторний аукціон із вдвічі меншою стартовою ціною. Так і відбулося цього разу, а отже система чудово відпрацьовує всі нові процедури, - пояснив в.о. директора ДП “Прозорро.Продажі” Олексій Соболев. - Ми можемо впевнено сказати, що мала приватизація успішно розпочалася. І все майно так чи інакше знайде своїх покупців!”.

В систему ProZorro.Продажі в рамках малої приватизації вже заведно більше 800 об’єктів комунальної і державної власності. На основі цих реєстрів в системі формуються інформаційні повідомлення з чіткими датами і умовами проведення аукціонів.

Серед найближчих аукціонів малої приватизації - продаж нежитлового приміщення площею більше 600 кв. м в центрі Києва, на вул Павлівській, 4-8https://bit.ly/2w8M0df

(дата проведення - 28 серпня) та пакету акцій ДП “Укрпапірпром” https://goo.gl/Pnakqf

(дата проведення аукціону - 30 серпня).

Нагадаємо, згідно з законом “Про приватизацію державного і комунального майна”, який набрав чинності в березні, мала приватизація відбуватиметься через електронну систему ProZorro.Продажі. Мова йде про активи державної і комунальної власності вартістю до 250 млн грн. Виставляти об'єкти в рамках малої приватизації будуть Фонд державного майна України (ФДМУ), а також місцеві органи влади.

Запуск малої приватизації через систему ProZorro.Продажі відбувається за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (European Union Anti-Corruption Initiative, EUACI), найбільшої програми технічної допомоги Україні з боку ЄС у сфері боротьби з корупцією.

Читайте статтю: МЕТОДИ ОБХОДУ СИСТЕМИ PROZORRO

Про ProZorro.Продажі

ProZorro.Продажі - система електронного аукціону, спрямована на викорінення корупції у державних продажах. Система має дворівневу модель, в якій держава контролює базу даних, де відбуваються аукціони, а приватні майданчики, підключені до бази даних, мають рівні права і доступ, а також забезпечують якісний сервіс. Така модель стимулює більшу прозорість, більше доходів, більшу прибутковість тендерів, більшу різноманітність учасників на етапі оголошення та проведення торгів. Ця модель надає громадськості вільний доступ до всієї інформації про розпорядження державним майном. Успіх цього проекту залежить від залучення і співпраці золотого трикутника (уряду, бізнесу і громадянського суспільства).

Про Антикорупційну ініціативу Європейського Союзу в Україні:

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) - це найбільша програма технічної допомоги Україні з боку ЄС у сфері боротьби з корупцією, що розрахована на три роки. EUACI фінансується ЄС і спів-фінансується та впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).

Місія Антикорупційної ініціативи — зменшення рівня корупції в державі, щоб сприяти демократичному та економічному розвитку України. Програма складається з трьох компонентів:

- взаємодія з антикорупційними органами держави;

- співпраця з комітетом ВРУ з питань запобігання та протидії корупції;

- посилення спроможності органів місцевого самоврядування та сприяння ЗМІ й громадянському суспільству в антикорупційних процесах.

Згадайте новину: У Молдові запускається українська система закупівель ProZorro

Фото: Укрінформ

 • 1195

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1195

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст