Головна Блог ... Новини Мінрегіон спрощує процедуру отримання будівельного паспорта на садибну забудову Мінрегіон спрощує процедуру отримання будівельного...

Мінрегіон спрощує процедуру отримання будівельного паспорта на садибну забудову

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 0

  • 0

  • 3838

Відключити рекламу
Мінрегіон спрощує процедуру отримання будівельного паспорта на садибну забудову - tn1_minregion_sproshchue_protseduru_otrimannya_budivelnogo_pasporta_na_sadibnu_zabudovu_5cc094e5ac168.jpg

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує внести зміни до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, а саме – скасувати процедуру завірення в установленому порядку копій документів на землю для отримання будівельного паспорта на індивідуальні житлові, дачні та садові будинки.

Згадайте новину: Спрощення у будівництві: зареєструвати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації можна буде он-лайн за 1 день

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Сьогодні для отримання будівельного паспорта на об’єкт власники садибних земельних ділянок повинні підготувати пакет відповідних документів, у тому числі, надати завірену в установленому порядку копію прав на володіння або користування земельною ділянкою чи договору суперфіцію. Це проста формальність, проте для людей це – додатковий час і біганини до нотаріусів, додаткова процедура, і що не менш важливо, гроші, які можна витратити на щось більш необхідне для майбутнього житла. Тому ми пропонуємо оптимізувати процес оформлення будпаспорта для громадян і скасувати цю процедуру», – сказав він.

Відповідні зміни планується внести до наказу Мінрегіону №103 від 05.05.2011 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки».

Згадайте новину: Мінрегіон розроблятиме Містобудівний та Житловий кодекси

Ми спрощуємо процедури розробки та зміни державних будівельних норм, робимо їх максимально прозорими та публічними. Ми пришвидшили процедури — з 1,5 року до 10 місяців. Також відтепер до них буде максимально залучатись громадськість – як фізичні особи, так і юридичні. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної урядової постанови.

«Гармонізація державних будівельних норм зі стандартами ЄС та оптимізація процедури і строків їх опрацювання, дозволить зробити їх менш зарегульованими. Ключовий акцент на публічність і прозорість. Відтепер, технічне завдання на розробку ДБН формуватиметься з залученням пропозицій від громадськості. Також ми зменшуємо етапність розробки ДБН, що дозволить пришвидшити їх перегляд і виключити корупційну складову», — зазначив Геннадій Зубко.

На сьогодні в Україні діє 181 ДБН, з яких 63 були прийняті ще за часів радянського союзу. З 2015 року, Мінрегіоном було переглянуто біля 50 ДБН і внесено 526 змін до чинних.

Джерело: КМУ

  • 3838

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 3838

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати