Головна Блог ... Новини Мінінфраструктури створює кодекс автодорожньої індустрії Мінінфраструктури створює кодекс автодорожньої інд...

Мінінфраструктури створює кодекс автодорожньої індустрії

Відключити рекламу
 - tn1_0_23010200_1465855354_575f2d7a38320.jpg

Кодекс передбачає реформу "Укравтодору"

Міністерство інфраструктури України створює кодекс автодорожньої індустрії. Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян на брифінгу в понеділок, 13 червня.

"Ми створюємо фактично кодекс автодорожньої індустрії України, який передбачає реформу "Укравтодору", який передбачає ритмічне фінансування галузі",- повідомив Омелян.

"У нас є зараз ряд законопроектів щодо створення дорожнього фонду, ряд законопроектів щодо децентралізації "Укравтодору", також є ряд інших постанов Кабінету міністрів України та законодавчі ініціативи, впровадження системи торингу - системи збору з вантажних автомобілів, вага яких перевищує 20 тонн",- повідомив Омелян.

Згадайте новину: "Укравтодор" заборонив фурам їздити вдень влітку: для тимчасового відстою фур підготовлено понад 800 майданчиків

Омелян додав, що контроль за діяльністю і плануванням дорожнього фонду буде здійснюватися наглядовою радою з числа народних депутатів, представників уряду, громадськості та експертів.

За його словами, нові автостради, які будуватимуться, будуть мати автоматичну функцію визначення ваги транспортних засобів.

"Ми зараз внесли досить високі штрафи, вони відповідають європейському рівню, більш того, буде оштрафований не тільки перевізник, але і компанія, яка замовляє такі послуги, і одержувач. Перевізник буде штрафуватися одноразово, підприємство, яке замовило послугу і перевищило вагу - двічі... це орієнтовно 17 тисяч гривень, але це ще не проголосовано, не прийнято як закон", - додав він.

Він також додав, що тільки контроль ваги транспорту стане умовою збереження українських доріг.

Згадайте новину: Україна заборонить проїзд фур вагою понад 40 тонн

"Ми вважаємо, що тільки створення дорожнього фонду дасть можливість нормального розвитку галузі, тільки контроль ваги транспорту стане умовою збереження українських доріг", - підкреслив він.

Міністерство інфраструктури України може на умовах державно-приватного партнерства передати приватним компаніям контроль за перевантаженими вантажними автомобілями і збором штрафів за перевантаження в разі низки змін у чинному законодавстві.

«Ми готові працювати з приватними компаніями, але для цього необхідні зміни в законодавство. Я сподіваюся, що ми зробимо це цього року, розробимо механізм державно-приватного партнерства, який дасть нам можливість залучати приватних інвесторів до контролю, збору штрафів і компенсації інвестицій», – повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час брифінгу в Києві у понеділок.

Вспомните новость: Как ездить на нерастаможенном автомобиле в Украине?

Крім цього, він повідомив про ініціативу відрахування відсотків від штрафу в заробітну плату інспекторів «Укртрансбезпеки».

«Має бути чітка фінансова мотивація: оштрафував один автомобіль, отримав 5% від цього штрафу плюс до зарплати, оштрафував 10 автомобілів за день – отримуєш фактично свою зарплату за кілька днів роботи», – сказав міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Омелян планує залучити німецьких експертів до ремонту українських доріг.

Джерело: РБК-Україна

 • 860

  Переглядів

 • 2

  Коментарі

 • 860

  Переглядів

 • 2

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Законы, Кодексы. Распоряжения.... И в итоги топтание на месте!

  14.06.2016 11:28

  Да! Очередной фонд будем создовать год! Потом еще... денег ждать год! А дороги это ... не важно!)))

  15.06.2016 17:26

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст