Головна Блог ... Новини Міжнародний кримінальний суд відповів на погрози США ввести санкції Міжнародний кримінальний суд відповів на погрози С...

Міжнародний кримінальний суд відповів на погрози США ввести санкції

Відключити рекламу
 - tn1_0_52011000_1536680822_5b97e3767f010.jpg

Суд обіцяє не звертати увагу на заяву з Вашингтона про можливість санкцій і надалі продовжувати свою роботу на благо верховенства права, повідомляє korrespondent.net.

Міжнародний кримінальний суд (МКС) заявив, що не зважатиме на заяву радника президента США з національної безпеки Джона Болтона про можливість санкцій і надалі продовжуватиме свою роботу на благо верховенства права. Про це з посиланням на заяву суду повідомляє у вівторок, 11 вересня, агентство Reuters.

Зокрема, у заяві наголошується, що МКС є неупередженою і незалежною організацією, яку підтримують 123 держави.

"МКС як законний суд буде невпинно продовжувати виконувати свою роботу відповідно до цих принципів і ключової ідеї верховенства права", - йдеться в заяві судової установи, що знаходиться в Гаазі.

Вспомните новость: Никакого экономического эффекта от введенных ЕС санкций за Крымский мост фактически нет – экономист Некрасов

Нагадаємо, раніше Джон Болтон заявив, що США готові застосувати санкції проти Міжнародного кримінального суду в Гаазі, якщо він проведе розслідування проти американських військ в Афганістані.

Як відомо, Міжнародний кримінальний суд був створений на основі Римського статуту, який був прийнятий у Римі в 1998 році і вступив у силу у 2002 році. США підписали Римський статут, проте не ратифікували його. МКС має статус незалежної міжнародної організації і не пов'язаний зі структурами ООН. У юрисдикції суду знаходяться злочини, вчинені громадянами країн, які ратифікували Римський статут, чи вчинені на території подібних країн. МКС займається злочинами, спрямованими проти людяності, фактами геноциду і військовими злочинами.

Фото: Кореспондент

 • 1182

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1182

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст