Головна Блог ... Новини Корупціонерам хочуть заборонити виходити на волю під заставу Корупціонерам хочуть заборонити виходити на волю п...

Корупціонерам хочуть заборонити виходити на волю під заставу

Відключити рекламу
Корупціонерам хочуть заборонити виходити на волю під заставу - tn1_0_32301200_1496412896_593172e04f0c9.jpg

Депутати Верховної Ради пропонують внести зміни до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення невідворотності покарання осіб, які вчинили корупційні злочини.

Про це йдеться в законопроекті № 6519.

Депутати зазначають, що на практиці деякі положення КПК використовують для ухилення від кримінального переслідування. При тому найуразливішим є механізм внесення застави особою, якій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. При тому цим механізмом найчастіше користуються корупціонери, які намагаються уникнути покарання.

Часто корупціонери вносяться заставу меншу за обсяг отриманого хабара і тим самим уникають відповідальності за злочин. На волі такі особи можуть активно перешкоджати розгляду справи та впливати на її перегляд

"Статус таких осіб у суспільстві дозволяє їм перебуваючи на свободі активно протидіяти зусиллям слідчого та оперативних підрозділів, перешкоджати встановленню істини шляхом знищення документів, речових доказів, залякування осіб, які можуть бути свідками чи потерпілими, створення умов для ухилення осіб, причетних до вчинення злочину, від органів досудового розслідування та суду тощо", - зазначається в пояснювальній записці до законопроекту.

Таким чином депутати пропонують внести до статті 183 п'яту зміни, якими унеможливлять ухилення від відповідальності особами, яких звинувачують в корупції, шляхом внесення застави замість утримання під вартою.

Джрело: Юридичний ресурс "Протокол"

Згадайте новину: НАБУ закликає якнайшвидше створити антикорупційні суди

 • 1579

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1579

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст