Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс України з процедур банкрутства Стаття 86. Розірвання правочину у разі визнання аукціону таким, що не відбувся Стаття 86. Розірвання правочину у разі визнання ау...

Стаття 86. Розірвання правочину у разі визнання аукціону таким, що не відбувся

Кодекс України з процедур банкрутства (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 840

    Переглядів

  • 840

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Назва статті 86 в редакції Закону № 3985-IX від 19.09.2024 }

    1. У разі якщо переможець аукціону відмовився від придбання майна, електронною торговою системою автоматично формується та оприлюднюється новий протокол про проведення аукціону з визначенням переможцем аукціону учасника, який запропонував наступну за величиною ціну.

    Якщо переможець аукціону, визначений відповідно до абзацу першого цієї частини, відмовився від придбання майна або аукціон завершився без визначення переможця, аукціон вважається таким, що не відбувся.

    {Частина перша статті 86 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2971-IX від 20.03.2023 ; в редакції Закону № 3985-IX від 19.09.2024 }

    2. Замовник зобов’язаний надати відомості про визнання аукціону таким, що не відбувся, для їх внесення до відомостей про проведення аукціону в електронній торговій системі та на веб-сайтах авторизованих електронних майданчиків не пізніше ніж через три дні після визнання аукціону таким, що не відбувся, та в той самий строк повідомити про це переможця аукціону і власника майна. Авторизовані електронні майданчики автоматично надсилають цю інформацію учасникам аукціону.

    {Частина друга статті 86 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2971-IX від 20.03.2023 }

    3. Після визнання аукціону таким, що не відбувся, замовник зобов’язаний протягом 10 робочих днів оголосити про проведення нового аукціону. Авторизовані електронні майданчики автоматично надсилають цю інформацію всім учасникам попереднього аукціону.

    Попередня

    119/171

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати