Головна Блог ... Новини Кемерон анонсував глобальний форум щодо повернення активів, який допоможе Україні Кемерон анонсував глобальний форум щодо повернення...

Кемерон анонсував глобальний форум щодо повернення активів, який допоможе Україні

Відключити рекламу
 - tn1_0_22243800_1463218056_5736ef883652c.jpg

За словами прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, міжнародна ініціатива щодо повернення активів допоможе Україні, Нігерії, Шрі-Ланці та Тунісу. Перший міжнародний форум відбудеться у США наступного року.

Перший міжнародний форум щодо повернення виведених із країн активів буде зосереджений на допомозі Україні, Нігерії, Шрі-Ланці та Тунісу. Про це у четвер, 12 травня, заявив прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

Згадайте новину: Консервативна партія на чолі із Девідом Кемероном перемогла на парламенських виборах у Великій Британії

За словами британського прем'єра, глобальний форум з повернення активів відбудеться за підтримки Організації Об'єднаних Націй та Світового банку в США наступного року. "Форум сприятиме зміцненню співпраці між країнами, із яких були викрадені активи, та країнами, де ці активи були сховані", - заявив Кемерон після закінчення міжнародного саміту щодо боротьби з корупцією в Лондоні, слова якого наводить сайт британського уряду. На думку прем'єр-міністра Великобританії, форум також сприятиме забезпеченню правопорядку та роботі з повернення незаконно отриманих коштів.

Угода щодо повернення активів була однією з-понад десятка ініціатив щодо боротьби з корупцією, оголошених на саміті в Лондоні. Водночас Росія, Китай, Бразилія, Індонезія та ще ряд країн не підписалися під більшістю угод.

Згадайте новину: Антикорупційний прокурор Холодницький пообіцяв патріарху Філарету знищити корупцію

До загальної декларації антикорупційного саміту приєдналась Україна, повідомили в Державній фіскальній службі країни.

Джерело: DW

 • 1085

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 1085

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  найсмішніше, що у багатьох банках ще з дореволюційних часів  лежать вклади української еліти.От би ці активи повернули))

  18.05.2016 18:09

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст