03.03.2016    Переглядів:  315
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Антикорупційний прокурор Холодницький пообіцяв патріарху Філарету знищити корупцію

Антикорупційний прокурор Холодницький пообіцяв патріарху Філарету знищити корупцію - antikoruptsiyniy_prokuror_holodnitskiy_poobitsyav_patriarhu_filaretu_znishchiti_koruptsiyu_56d8074f8dcc4.jpg

Заступник Генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький 2 березня відвідав Патріарха УПЦ КП Філарета у його резиденції.

На зустрічі також були присутні: Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко та заслужений журналіст України Юрій Дорошенко.

Патріарх Філарет привітав Назара Холодницького з обранням на високу посаду в системі органів прокуратури та зазначив, що боротися з корупцією у наш час - важка справа, але надто необхідна. «Я бажаю, щоб Господь давав вам сил перемогти всі складності. А Він завжди допомагає тим, хто Йому служить. Тому нехай Господь подасть вам і всім прокурорським працівникам Свою силу. А ми в свою чергу будемо молитися, щоб Україна нарешті визволилася від зла корупції» - цитує офіційний сайт УПЦ КП слова Патріарха.

Під час бесіди Назар Холодницький розповів першоєрарху про діяльність новоствореного органу. Антикорупційний прокурор відзначив, що новий антикорупційний орган працює всього три місяці і ще до кінця не сформований, оскільки досі триває конкурс на заміщення посад прокурорів, проте вже є перші результати.

Згадайте новину: Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомобілі та закордонні поїздки суддів переважно у Швейцарію просто шокує…»

«Робота антикорупційної прокуратури з часу її створення йде досить плідно. І не дивлячись на те, що стара корумпована правоохоронна, судова та чиновницька система намагається себе захистити, з Божою поміччю, ми покажемо добрий результат, який від нас очікує суспільство та держава, і який ми самі від себе очікуємо. Головне, що в нас є бажання змінити країну.» - наголосив Назар Холодницький.

Предстоятель Київського Патріархату акцентував, що корупція головним чином є перепоною до більш тісної співпраці України з Європою.

Згадайте новину: Бізнесмен і депутат «Народного фронту» Мартиненко перевіряється НАБУ на отримання хабара в 30 мільйонів швейцарських франків. 

«Україні необхідно побороти це зло. І воно обов’язково буде подолано, адже правда мусить перемогти. Я вірю в те, що все одно правда переможе. Не може бути того, щоб правда не перемогла. Адже над усіма нами є Бог. Тому рано чи пізно правда переможе і ми подолаємо багато зла в нашому суспільстві. І на цьому шляху діяльність Генеральної прокуратури є надто важливою», - зазначив очільник Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Насамкінець Патріарх Філарет подав архипастирське благословення представникам Генеральної, зокрема, антикорупційної прокуратури України та побажав наснаги, терпіння і Божого благословення у нелегкій роботі. А також вручив нові друковані видання Київської Патріархії.

Джерело: RISU

Згадайте новину: Яценюк очікує конфіскації 1,5 мільярда доларів Януковича 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: