Головна Юридичний світ ... Події IV Всеукраїнський юридичний форум

IV Всеукраїнський юридичний форум

29.10.2016
Автор: Андроник
Переглядів : 1875
 - 0_13477900_1477679973_58139b6520f35.jpg
Дата події
2016-10-28
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

IV Всеукраїнський юридичний форум, присвячений актуальним теоретичним та практичним проблемам у сферах міжнародного та корпоративного права, який відбудеться 5-6 листопада 2016 року у стінах Національного університету «Острозька академія».

Дипломатичні відносини між країнами світу розвиваються досить стрімко, тож станом на сьогодні міжнародне право є однією з найперспективніших галузей права.
Не менш актуальним залишається і корпоративне право. Хороші спеціалісти у цих сферах завжди є затребуваними, а їх гонорари – найвищими. Навіть випускники провідних ВНЗ країни зазвичай не отримують потрібних теоретичних знань та практичних навичок у цих сферах, тож наш захід – це унікальна можливість поглибити свої знання та отримати безцінний досвід, який обов’язково стане у нагоді при працевлаштуванні.

Ми розкриємо всі тонкощі міжнародного та корпоративного права, розповімо про найважливіші аспекти обох галузей та розглянемо актуальні питання, що стосуються:
- захисту прав людини та конкуренції судових юрисдикцій;
- юридичного аудиут Due Diligence report;
- деофшоризації в Україні у контексті боротьби з BEPS
- тощо.

Метa заходу: формування молодої української юридичної еліти, підвищення професійного рівня студентів-правників, реалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих юристів, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями, надання доступу до практичних та теоретичних досягнень фахівців юридичного ринку.

Організатори: Рівненський осередок Ліги студентів АПУ.

Раді повідомити, що спікерами форуму стануть найкращі юристи України, фахівці в юриспруденції, експерти у сферах міжнародного та корпоративного права, серед них Анна Зоря, Володимир Павленко, Лариса Антощук, Іван Михальчук та ін.

Тож кожен з учасників матиме змогу особисто поспілкуватись з професіоналами, задати їм кілька питань та висловити власну думку щодо перспектив розвитку цих галузей права.

Додаткова інформація про захід:


Сторінка заходу Вконтакті:
https://vk.com/iv_national_law_forum
Сторінка Рівненського осередку Ліги студентів АПУ:
https://vk.com/rivne_liga_uba
Сторінка заходу на Facebook:
https://www.facebook.com/events/337554113243417/
Пошта заходу: lawyers.for.real@gmail.com

Контактні особи:

1. Голова організаційного комітету:
Анастасія Попілевич
Тел.: 0971658371

Відповідальні за роботу з учасниками:

2. Космачов Дмитро
Тел.: 0682494423
0936903850

3. Веляник Наталія
Тел.: 0984774874

1875
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст