2020-03-12 | Автор: Процайло Михайло

HarveySpecterBot

Полегшуємо життя всім тим, хто шукає роботу на юридичному ринку України.
Офіційний вебсайт
Telegram / інший месенджер
Дата заснування
2020-02-01
Кількість працівників
1
Продукт

Що треба знати про @HarveySpecterBot?

Мета створення:

HarveySpecterBot створений, щоб полегшити процес пошуку роботи на юридичному ринку України, а також для обміну інформацією про роботодавців, яка зазвичай цікавить пошукачів.

Джерела інформації:

Інформація, яку отримує та обробляє @HarveySpecterBot можна поділити на три групи:
- інформація, яка надходить з повідомленням від користувача (@username, ім'я та прізвище (за наявності), user_id) - деталі у розділі "Конфіденційність".
- інформація, яку користувач надає самостійно під час користування
- інформація з відкритих джерел (сайтів юридичних фірм)

В розділах /feedback та /salary відображено інформацію, що надходить від користувачів. Це відгук про фірму або дані про середній рівень винагороди різного рівня працівників.
В розділах /search, /monitoring та /sendmail - інформація, отримана з відкритих джерел — сайтів юридичних фірм.

Перевірка даних:

HarveySpecterBot не перевіряє достовірність даних, що надходять від користувачів та презюмує достовірність даних, отриманих з сайтів юридичних фірм.
Розробник не несе відповідальності за будь-яку інформацію, отриману з сайтів юридичних фірм або від користувачів.
У деяких випадках інформацію може бути видалено. Більш детально про це у розділі "Видалення даних".

Критерії включення фірми в ті чи інші розділи

Для розділів /feedback та /salary 100 фірм було взято з рейтингів Юридичної практики "50 ведущих юридических фирм Украины 2019 года" та "Бронзовая лига ведущих юридических фирм Украины 2019 года".
Для розділів /search та /monitoring серед 100 фірм були обрані ті, що розміщують на своєму сайті вакансії. Але серед таких фірм до функціоналу HarveySpecterBot також були включені не всі. Причин відсутності фірми у вищезгаданих розділах три:

- відсутність оновлення даних (відсутність в розділі "Вакансії" на сайті актуальних вакансій)
- відсутність в розділі "Вакансії" будь-яких даних взагалі
- встановлений шифратор для даних з сайту (в цьому випадку презюмувалося, що фірма не дає згоду на використання їх даних)

В розділ /sendmail додано фірми, які не були включені в розділи /search та /monitoring, у яких на сайті відсутні вакансії, але наявне запрошення надсилати резюме на пошту (не заповнювати форму).
Список фірм, що відображені у HarveySpecterBot у майбутньому може бути доповнено.

Видалення даних:

Якщо Ви представник фірми, що присутня у розділах /search, /monitoring або /sendmail і не бажаєте того, аби інформація з вашого сайту оброблювалася у HarveySpecterBot, напишіть на пошту m.a.procaylo@gmail.com або у Телеграм @holdencaufield і фірму буде видалено з вказаних розділів.
Усі дані, що залишені користувачами у розділах /feedback та /salary не підлягають зміні та можуть бути видалені лише у випадку, коли виникнуть вагомі сумніви щодо достовірності даних.
Оцінка достовірності внесених користувачем даних відбувається на основі інформації, що знаходиться у вільному доступі.
Окрім недостовірності, внесені користувачем дані можуть бути видалені у тому випадку, коли вони містять наклеп або образу, нецензурні вислови або будь-яким чином порушують законодавство України.
Інформація не може бути видалена за зверненням користувача, оскільки HarveySpecterBot не зберігає інформацію про особу (окрім анонімного user_id), тож неможливо встановити, чи дійсно саме особа, що звертається, залишила дані, що пропонуються до видалення.

Конфіденційність даних:

HarveySpecterBot зберігає інформацію про користувача у деперсоніфікованому вигляді. Під час роботи HarveySpecterBot отримує та оброблює @username, ім'я та прізвище (за наявності), user_id та повідомлення, які користувач надсилає сам. Для реалізації функції /monitoring та публікацій оновлень зберігається лише анонімний user_id. Для інших функцій жодної інформації про користувача не зберігається.
Більше інформації щодо обробки та зберігання даних ботами можна знайти тут.

Хто такий Харві Спектр?
Головний герой серіалу Suits, за сюжетом один з найкращих юристів у місті.
Деталі.

Контакти:

m.a.procaylo@gmail.com
@holdencaufield


Підтримати:
ПриватБанк:
https://privatbank.ua/ru/sendmoney?payment=ffc467c937

Monobank
https://send.monobank.ua/5MdbutjXaT


2020, Київ

Основатель
0_01904600_1584029367_5e6a5eb704abf.jpg
Процайло Михайло
Не укзано
727
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст