Головна Блог ... Новини Горбатюку винесли догану за скаргою заступника Луценка Горбатюку винесли догану за скаргою заступника Луц...

Горбатюку винесли догану за скаргою заступника Луценка

Відключити рекламу
 - tn1_0_99328000_1507742101_59de5195f2886.jpg

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила винести догану начальнику Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергію Горбатюку.

Про це повідомляє прес-служба комісії у Facebook.

"Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів вирішено: притягнути до дисциплінарної відповідальності начальника Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Горбатюка С.В., застосувавши до нього дисциплінарне стягнення у вигляді догани", - йдеться у повідомленні.

Причини такого рішення не повідомляються.

Однак, як пояснив "Українській правді" сам Горбатюк, догана йому винесена за скаргою заступника генпрокурора Юрія Столярчука.

"Впродовж певного часу він перешкоджав розслідуванню у трьох гучних справах, а потім вирішив взагалі їх забрати. Виніс незаконні постанови, які я намагався оскаржувати у генерального прокурора", - пояснив Горбатюк.

Він додав, що конфлікт зі Столярчуком у нього триває більше року.

Згадайте новину: Сергій Горбатюк: До обрання запобіжного заходу Януковичу невизначення його точного місця проживання не матиме юридичних наслідків

"Тривалий час Юрій Столярчук використовував свої службові повноваження у конкретному кримінальному провадженні, які на певному етапі дали розуміння того, що вони використовуються виключно з метою добитися прийняття незаконного рішення щодо осіб, стосовно яких слідчим та прокурором зібрані докази їх причетності до вчинення злочину, у тому числі шляхом створення різноманітних перешкод, погроз тиску, шантажу", - сказав Горбатюк.

Мова йде про розслідування справ про причетність певних посадових осіб до злочинів, пов’язаних із генпрокуром часів Януковича Віктором Пшонкою. Трьом з яких, після проведення досудового розслідування, мали оголосити про підозру.

За словами Горбатюка, Столярчук робив все можливе аби звести справу нанівець, навіть намагався забрати справи.

"В подібних діях вбачалися ознаки злочину. Тож я писав про це генеральному прокурору. За це мені приписали порушення дисципліни, через невиконання наказу Столярчука".

Згадайте новину: Горбатюк: Через "правки Лозового" до КПК всі нерозслідувані справи Майдану будуть закриті

Горбатюк зазначає, що він більше години пояснював членам комісії свою позицію, однак її не взяли до уваги.

"Висновок комісії абсурдний. За їхньою логікою, прокурор має беззаперечно виконувати накази керівника, навіть якщо вони незаконні", - додав Горбатюк і навів цитату з рішення комісії:

"Надаючи оцінку діям Горбатюка, треба сказати, що якщо кожний слідчий або керівник органу досудового розслідування почне оскаржувати всі постанови процесуального керівника, які на його думку винесені з порушенням закону, то у жодному кримінальному провадженні не буде прийнято кінцевого процесуального рішення, що, в решті-решт, призведе до колапсу досудового розслідування".

Він зазначив, що планує оскаржувати рішення комісії прокурорів про винесення йому догани.

Раніше повідомлялося, що слідство у "справі Майдану" повсякчас стикається з перешкодами у розслідуванні, у т.ч. від керівництва Генпрокуратури.

Вспомните новость: Горбатюк призвал Авакова не защищать подозреваемых в преступлениях против Майдана

Як відомо, раніше Анатолій Матіос звинуватив Горбатюка у провалі розслідування "справ Майдану" та економічного блоку справ щодо злочинів команди Януковича. Останні рішенням Луценка були передані для розслідування до військової прокуратури.

Автор новини: Яна Міланова

Джерело: УП

 • 1208

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1208

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст