Головна Юридичний світ ... Події БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар “Від ІТ-юриста до власника юридичної компанії в сфері ІТ: практичні поради та шлях розвитку”. БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар “Від ІТ-юриста до власника юр...

БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар “Від ІТ-юриста до власника юридичної компанії в сфері ІТ: практичні поради та шлях розвитку”.

14.03.2023
Переглядів : 402
 - 183eb16051fdf49a9252e1c29448b783.png
Дата події
2023-03-20
Час проведення: 14:00-15:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Запрошуємо вас на БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар на тему: “Від ІТ-юриста до власника юридичної компанії в сфері ІТ: практичні поради та шлях розвитку”.

Дата: 20 березня о 14.00

Спікер: Максим Носарев - Founder&CEO “TRETTEN LAWYERS”, випускник курсу “Digital Law”

На вебінарі Максим поділиться своїм досвідом роботи юристом в IT-сфері, як можливо створити власну юридичну компанію в ІТ, на чому можливо заробляти в ІТ-праві, з чого почати та які загальні перспективи ІТ-сфери для юристів.

Приєднуйтесь, буде цікаво та корисно!

Ну і, звісно ж, велика сесія відповідей на ваші питання

Реєструйтесь за посиланням і готуйте ваші питання.ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ВЕБІНАР


402
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст