Автор не вказаний
0
0
1557
Видатний світовий виробник «Apple» від сьогодні належить до числа боржників. Річ у тому, що суд вирішив зобов’язати компанію виплатити 532.9 млн. дол. Причиною стало порушення прав за патентом власності щодо техаських ліцензій «Smartflash».
Згідно з проханнями компанії «Smartflash», справою були розглянуті порушення по 5 патентам загальною сумою до 852 млн. дол. У результаті окружний суд Східного Штату розглядав справу протягом 8 годин. В підсумку було оголошено вирок: «Apple» не просто користувалася без дозволу патентами, а ще й використовувала їх навмисно, щоб нанести шкоду власнику. В «Apple» натомість відповіли, що не бажають платити компаніям за ті ідеї, які народжувались безпосередньо в «Apple».
У результаті слухання даної справи, міжнародні спеціалісти з права знову заговорили про необхідність введення реформ в патентну систему. Зміни повинні запобігти можливості подавати позови тим міжнародним виробникам, які особисто не займаються виробництвом продукції чи її розробкою.
Нагадаємо, що у позові до легендарного виробника, який було прийнято в 2013 році, йшлося про те, що «Apple» у своєму програмному забезпеченні порушив патенті зобов’язання, які стосуються доступу до ігор, пісень та відеоматеріалу користувачів. Натомість в «Apple» повідомили, що на той період розробник системи Августин Фарруджа вже працював на посаді топ-менеджера «Apple», а це говорить про те, що ніякі патенти не були порушеними.
Петро Порошенко, після довгих обговорень зі спеціалістами, таки підписав Закон про пробації, який раніше прийняла Верховна Рада – відбулося це ще 5 лютого під час другого читання. Про новину стало відомо зі сторінок офіційного парламентського сайту.
Відповідно до підписаного Закону, пробація – прийнята система виховних, наглядових та соціальних заходів, які можуть бути використані до рішень про засудження, прийняття у суді характеристики звинуваченого та виконання кримінальних покарань, які не мають на увазі позбавити людину волі.
Метою Закону про пробацію повинно стати повноправне забезпечення соціальної та суспільної безпеки за допомогою виправлення засудженої людини, виключити можливість повторного порушення порядку та надати в судові установи інформаційні дані про обвинуваченого, які б допомогли в установленні рівня відповідальності кожної конкретної людини.
Основним завданням для пробації є формування доповідей для судового розглядання справи, які будуть стосуватися обвинуваченого, а також нагляд за засудженими та проведення з ними виправних і громадських робіт. Також буде проводитися виховний контроль за засудженими, які були звільнені з проходженням випробувального терміну.
Новий підписаний президентом закон передбачає запровадження виховних та соціальних робіт та інших заходів у рамках взаємодії з засудженими. Усі ці заходи повинні бути направленими на особисте бажання кожного порушника покращити свою поведінку та відмовитися від повторного скоєння злочину.
Сьогодні Президент України Петро Порошенко, будучи власником відомої кондитерської компанії «Roshen», опинився у центрі чергового міжнародного конфузу. Справа у тому, що архітектор із Великобританії Філіп Хадсон надіслав позов до «солодкої» компанії.
Як стверджує архітектор, він є автором проекту будівництва молочної фабрики, що знаходиться у Вінниці. І оскільки проект не було оплачено, Хадсон тепер вимагає через суд сплатити «Roshen» 140 тис. дол., що зможуть компенсувати збитки, які були заподіяні.
Архітектор повідомляє, що він був неприємно приголомшений і довго не міг повірити в те, що компанія Президента України буквально вкрала у нього проект. До того ж, як стверджує автор, він зробив добру справу, а йому віддячили неприємністю. А причиною того, на думку Хадсона, стало те, що Петро Порошенко відчуває свою міць і силу, яку не має компанія архітектора.
Те, що позов було направлено тільки сьогодні і відбулося це не на території України, Хадсон пояснює розумінням того, що виграти справу в країні, де звинувачений є президентом, неможливо. Тому архітектор вирішив звернутися до міжнародних установ.
В компанії «Roshen» одразу відреагували на скаргу, відзначаючи, що за початкові ескізи Хадсон отримав сплату, а значить, компанія президента отримала авторські права на роботу. Подальші креслення автора не задовольнили заказника, в результаті чого від співробітництва було вирішено відмовитись.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
114
Коментарі:
0
Переглядів:
128
Коментарі:
0
Переглядів:
198
Коментарі:
0
Переглядів:
249
Коментарі:
0
Переглядів:
222
Коментарі:
0
Переглядів:
263
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.