Головна Юридичний світ ... Події 24-25 квітня - cемінар «Будівництво 2018. Дозвільні документи. Експертиза. Експлуатація. Будівельна амністія» 24-25 квітня - cемінар «Будівництво 2018. Дозвільн...

24-25 квітня - cемінар «Будівництво 2018. Дозвільні документи. Експертиза. Експлуатація. Будівельна амністія»

10.04.2018
Автор: Кортекс
Переглядів : 1486
 - 0_77654000_1523348309_5acc7355bda04.png
Дата події
2018-04-10
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

24 - 25 квітня в м. Києві відбудеться семінар щодо проблемних питань застосування норм містобудівного законодавства в Україні за темою «БУДІВНИЦТВО в 2018р. Порядок отримання дозвільної документації та етапи проходження дозвільних процедур. Як уникнути проблем з ДАБІ. Проектування, експертиза, експлуатація, технічна інвентаризація. Будівельна амністія».

У фокусі уваги – особливості застосування дозвільних процедур з урахуванням структури органів ДАБІ. Хто має право заходити на перевірку, крім інспекторів, інспекційні «ноу-хау», як обмежити доступ контролерів на об’єкт. Що робити у випадку відмови у видачі дозвільного документу. Нові вимоги щодо проектної документації, експертизи. Проблемні питання щодо залучення ліцензованих та сертифікованих виконавців. Авторський та технічний нагляд в нових умовах. Ці та інші питання – від найкращих експертів будівельної галузі.

За бажанням можна відвідати один день семінару – 24 квітня.

Дізнайтесь подробиці >>>

Спікери:


Берендєєва О. В. - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза».

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.

Івлєва Н. П. – завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, к.е.н.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Кононенко Т. Ю. – член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Представник - Мінрегіонбуду.


Програма:

24 квітня (1-й день):

1. НОВІ ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ТА ПРАКТИКА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ. НОВИЙ ДОЗВІЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ - ВИСНОВОК З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ.

 1. Об'єкти що підпадають під дію Зу «Про оцінку впливу на довкілля». Критерії визначення планованої діяльності, її розширення та зміни, які не підлягають оцінці впливу на довкілля.
 2. Що робити із "старими" висновками екологічної експертизи.
 3. В яких випадках і коли необхідно отримувати новий Висновок. Як він може вплинути на отримання інших дозволів?
 4. Порядок передачі документації для надання Висновку. Фінансування оцінки впливу на довкілля.
 5. Порядок отримання Висновку: повідомлення про заплановану діяльність, підготовка Звіту, громадське обговорення.
 6. Дії після отримання Висновку. Відсутність Висновку - санкції.
 7. ДСТУ - нові зміни.
 8. Необхідність коригування проектної документації згідно з новими вимогами з охорони праці.
 9. Дозвільна документація у дворівневій системі архбудконтролю та нагляду. "Розпилення" повноважень. Інспекційні "ноу-хау".
 10. Технічна інвентаризація. Нові зміни. Вплив техінвентаризації на процес прийняття об’єктів в експлуатацію.
 11. Будівельна амністія.

2. ЛІЦЕНЗУВАННЯ У БУДІВНИЦТВІ.

3. РОЗРАХУНОК КЛАСУ НАСЛІДКІВ об'єкту будівництва.

4. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ У БУДІВНИЦТВІ. ВИХІДНА ДОКУМЕНТАЦІЯ.

 1. Правовий статус земельних ділянок. Процедури отримання, перехід прав, наявність кадастрового номеру та їх реєстрація. Функції і компетенція місцевих органів влади при наданні прав на землю.
 2. Містобудівна документація. Генеральний план населеного пункту. План зонування. Детальний план території. Як розробляються, проблемні моменти. Містобудівний моніторинг і кадастр
 3. Вихідні дані на проектування. Порядок отримання містобудівних умов та обмежень для будівництва. Роз'яснення. Технічні умови. Порядок отримання. Основні проблеми. Завдання на проектування. Особливості та порядок отримання.

5. ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ СЛУЖБИ ЗАМОВНИКА. НОВІ ЗМІНИ.

 1. Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців в будівельних роботах.
 2. Вибір проектувальника. Договірні відносини між замовником та проектантом. Сертифікація послуг по проектуванню.
 3. Склад та зміст проектної документації. ДБН А.2.2-3-2014. Розробка проектної документації та її повнота. Назва проекту. Стадії проектування. Об'єкти СС2, СС3. Процедура затвердження проектної документації замовником(якими документами). Внесення змін в проектну документацію. Рекомендації. Відповідальність
 4. Авторський та технічний нагляд в нових умовах. Хто є автором проекту (ГІП, ГАП)? Чи може ГІП бути автором та здійснювати авторський нагляд. Проблеми передачі авторських прав, основні законодавчі колізії та норми.
 5. Експертиза у будівництві: нові зміни та практика їх застосування. Обов'язкова та добровільна. Особливості проведення відповідних експертиз (експертизи за напрямками, кошторисної частини). Оформлення результатів.
 6. Залучення підрядників (субпідрядників). Ліцензування окремих видів робіт. Хто такий замовник? Чи відрізняється він від забудовника і чи можна передати його функції? Розподіл штрафних санкцій між учасниками будівництва.

6. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ. КОНТРОЛЬ та НАГЛЯД в 2018р

 1. Практика взаємовідносин суб'єктів містобудування з системою архбудконтролю та нагляду.
 2. Нюанси подачі документів. Що робити якщо інспекція "грає" своїми правами. Рекомендації щодо формування доказової бази у випадку спору з інспекцією.
 3. Практика проведення перевірок. Хто має право заходити на перевірку крім інспекторів. Як ідентифікувати тих, хто приходить з інспекцією("залучені особи"). Як обмежити довільний доступ "контролерів" на об'єкт. Як оскаржувати протиправні рішення та дії посадових осіб інспекції в т.ч. в прокуратурі.
 4. Підготовчі роботи згідно нових змін. Процедура узгодження.
 5. Будівельна діяльність. Види будівництва та їх відмінності: нове будівництво, реконструкція, капремонт (будівельні роботи), капремонт (устаткування), технічне переоснащення, поточ-ний ремонт. Визначення терміну "технічне переоснащення".
 6. Будівельні роботи. Нові зміни.
 7. Прийняття збудованого об'єкта в експлуатацію для об'єктів 2-го(СС2) та 3-го(СС3) класу наслідків. Умови в залежності від класу наслідків. Проблемні моменти.
 8. Сплата до фонду пайової участі. Розмір пайового внеску та його розрахунок. Нюанси.
 9. Об'єкт незавершеного будівництва. Аналіз можливих шляхів придбання об'єкта незавершеного будівництва.

7. ТЕХНІЧНА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ - НОВІ ЗМІНИ. Деякі питання проведення технічної інвентаризації згідно нових змін у містобудівному законодавстві.

8. САМОВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО. Експлуатація об’єктів без отримання прав на виконання робіт. Будівельна амністія.

25 квітня (2-й день):

9. ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА - НОВІ ЗМІНИ

 1. Інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт, у т.ч. порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку.
 2. Розрахунок середньої заробітної плати у будівництві в 2018р.
 3. Нові Зміни щодо визначення розміру кошторисного прибутку.
 4. Визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання та устаткування.
 5. Практичні питання визначення вартості робіт з науково-технічного супроводу (ДБН В.1.2-5:2007) у будівництві.
 6. Нові Зміни (№1, №2, №3) щодо визначення кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації.

10. СИСТЕМА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІ.


Можливий одноденний формат участі - 24 квітня

Умови участі на сайті >>>


Якщо у Вас є питання щодо семінару, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.


Долучайтесь до нас на FB щоб бути в курсі всіх професійних заходів

Найближчі події:


ВЭД – КОНТРАКТЫ в 2018 году: заключение, расторжение, исполнение. Минимизация рисков и убытков. Особенности работы с Китаем, Канадой, странами Юго-восточной Азии и Евросоюза.

12 апреля, Киев


ДОГОВОРНЫЕ ОТНОШЕНИЯ В 2018 г. Составление, расторжение, исполнение хозяйственных договоров. Новые процессуальные кодексы и их влияние на заключение и исполнение договоров. Новая судебная практика.

17—18 апреля, Киев


Новые процессуальные кодексы: ХПК, ГПК, КАС. Проблемные и практические вопросы применения норм нового процессуального законодательства (Аккредитаця НААУ - 7 баллов адвокатам).

20 апреля, Киев

1486
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст