ШАБЛОН: Заява про отримання інформації з виконавчого провадження під час карантину (якщо немає ідентифікатора доступу)

08.04.2020 | Автор: Адвокат Довженко Сергій Сергійович
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Як отримати інформацію з виконавчого провадження під час карантину, якщо немає ідентифікатору доступу.

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені до 24 квітня 2020 року. Похід у державні органи, які щоденно обслуговують тисячі громадян, створює зайвий ризик поширення коронавірусної інфекції Covid-19. Тому державні органи та інші надавачі послуг рекомендують отримувати послуги дистанційно або змінюють режим роботи.

Робота органів Державної виконавчої служби (ДВС) під час карантину

Органами ДВС забезпечується безперебійна робота у період карантину безпосередньо на робочих місцях та у віддаленому доступі поза межами адміністративних будівель за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

Звертатись до відділів ДВС в цей період можна через направлення заяв, скарг тощо як у письмовому вигляді поштою, так і з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку.

Боржники можуть сплачувати свої борги самостійно стягувачам через банківські установи або здійснювати оплату боргів в онлайн режимі за допомогою QR-code, який зазначається в постанові про відкриття виконавчого провадження.

ШАБЛОН: Заява про розгляд справи без участі позивача та його представника (під час дії карантину)

Припинення іпотеки у зв‘язку із спливом строку позовної давності. (окрема думка). Зразок позовної заяви про припинення договору іпотеки у зв‘язку з пропуском відповідачем строку позовної давності

З огладу на наведене, Світ документів-онлайн підготовив зразок заяви до органів ДВС про отримання інформації з виконавчого провадження на електронну пошту:

Начальнику

Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

01032, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок 110

Гоцію Богдану Ігоровичу

Адреса для листування

Виконавче провадження № АСВП:

Заява

про отримання інформації з виконавчого провадження

Шевченківським РВДВС у м. Києві ЦМУ МЮ за заявою стягувача АТ КБ "ПРИВАТБАНК" ___ ___ . відкрито виконавче провадження № АСВП: зі стягнення заборгованості з (ідентифікаційний код ).

Відповідно до офіційної інформації Міністерства юстиції України на сайті за посиланням https://minjust.gov.ua/news/ministry/yak-otrimati-poslugi-minyustu-pid-chas-karantinu, звертатись до відділів ДВС в період карантину можна через направлення заяв, скарг тощо як у письмовому вигляді поштою, так і з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку.

На підставі наведеного, керуючись ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження», прошу надіслати на мою електронну пошту
@ інформацію про стан виконавчого провадження № АСВП: , а саме надіслати копію постанови про відкриття виконавчого провадження та/або ідентифікатор доступу даного виконавчого провадження.

Додаток (у вкладенні).

  1. Скан копії паспорту.
  2. Скан копії довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

З повагою,

08 квітня 2020р.

Автор: Адвокат Сергій Довженко Світ документів-онлайн

11498
Просмотров
1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные статьи
Популярные судебные решения
ЕСПЧ
0