Главная Блог ... Новости З 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів З 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплат...

З 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів

эксклюзив
  • Автор: 

    Автор не указан

  • 0

  • 2

  • 6248

Отключить рекламу
З 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів - tn1_z_1_sichnya_2020_roku_diyut_novi_rekviziti_dlya_splati_sudovogo_zboru_ta_inshih_plategiv_5e10cbf0b3b0f.png

Нагадуємо, що 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів.

Оновлені реквізити рахунків для зарахування судового збору та інших рахунків для зарахування надходжень до бюджетів при розгляді справ у судах, що почали діяти з 1 січня 2020 року, Ви можете знайти на офіційних веб-сайтах судів в розділі «Громадянам», рубрика «Судовий збір».

Нагадаємо, що відповідно до статті 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 січня 2020 року встановлено прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розмірі 2102 грн 00 коп.

Користуйтеся консультацією: Судовий збір – всі ставки в 2020 року: рахувати не потрібно – розраховано за Вас!

Для полегшення процесу розрахунку судового збору на веб-порталі «Судова влада України» та на офіційних веб-сайтах судів, існує калькулятор судового збору https://court.gov.ua/affairs/sudytax/. Щоб скористатись ним, зайдіть на веб-портал «Судова влада України» або ж на офіційний веб-сайт потрібного вам суду, потім знайдіть розділи «Судовий збір» – «Онлайн оплата судового збору». Далі на екрані з’являється онлайн-таблиця ставок судового збору. Для того, щоб розрахувати суму збору, необхідно вибрати відповідний вам варіант з таблиці (наприклад, за поданням до суду позовної заяви майнового характеру). Після цього з’явиться віконце з пропозицією ввести суму позову для розрахунку відповідної суми судового збору. Для формування онлайн-квитанції треба ввести такі відомості: ПІБ, адресу, ідентифікаційний номер платника податків і дату платежу. Платіжні реквізити і необхідна сума для перерахування судового збору будуть сформовані автоматично.

Також звертаємо Вашу увагу, що з 1 січня 2020 року діятимуть нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів за стандартом IBAN. Застосування IBAN стає обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі під час транскордонних переказів. Тобто, всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

Довідково:

Стандартна система банківського рахунку – це необхідний елемент ефективного банківського середовища кожної держави, що сприяє ефективному обробленню розрахунків. У країнах Європейського Союзу – це IBAN.

Кожна держава самостійно встановлює структуру номера рахунку IBAN, слідуючи вимогам стандарту ISO 13616.

Формування банками України номера банківського рахунку відбуватиметься відповідно до Національного стандарту України “Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні. (IBAN Registry:2009, NEQ) ДСТУ-Н 7167:2010”, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 454.

Для України IBAN складається із 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку.

У результаті запровадження IBAN за першими двома літерам одразу можливо розпізнати країну учасника розрахунку (UA - Україна), а за допомогою контрольного розряду – забезпечити уніфіковану перевірку рахунку клієнта на його коректність.

ДСА України повідомляє нові реквізити рахунків для зарахування надходжень від:

- стягнення судового збору на користь держави:

Отримувач коштів: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106

Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

Рахунок отримувача: UА908999980313111256000026001

Код класифікації доходів бюджету: 22030106

- сплати штрафу (як засобу процесуального примусу) на користь держави:

Отримувач коштів: УК у Печер.р-ні/Печерс.р-н/21081100

Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38004897

Банк отримувача : Казначейство України (ЕАД)

Рахунок отримувача: UA118999980313090106000026007

Код класифікації доходів бюджету: 21081100

Звертаємо увагу, що кошти, сплачені на рахунки зі старими реквізитами з 01.01.2020 не зараховуватимуться до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані надходження.

Джерело: Судова влада України

  • 6248

    Просмотров

  • 2

    Коментарии

  • 6248

    Просмотров

  • 2

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    .... судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду,.... з 1 січня 2020 року встановлено прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розмірі 2102 грн 00 коп. А прокляті ізгої цієї геноцидної держави - ПЕНСІОНЕРИ , для яких МІНІМАЛЬНА ПЕНСІЯ (прожитковий мінімум особливий, бо 30 років поки МАРОДЕРИ грабували країну, який пенсійни фонд??? ЧАЕС їм і дітям їх на голови!) ВСТАНОВЛЕНА на рівні 1638 грязних грівень!!! Вдумайтесь, люди ці кабміновські мародери волосцюги??? чи хто. Адже з ціх кріхотних паплюжних подачок , ( треба подавати в міжнародні суди, бо ця держава зірець ГЕНОЦИДУ в Європі, і це в 21-му століті !!!! Фашизм шагает по Европе!) ще вираховують 20% ПДВ та війсковий збір ! Та вони будуть воювати нескінченно, адже не їхні діти - онуки гинуть! Сволота ще гірша за попередню!

    05.01.2020 04:26

    Ой ALTIS, ALTIS!!!!! Ви часом не захлинулися своєю злістю? Що навіть ПДВ сюди приткнули? Якщо у Вас дійсно скрутне матеріальне становище, то суд за Вашим клопотанням може зменшити частково, або навіть звільнити Вас повністю від сплати судового збору! Розберіться в питанні спочатку ... "Гріхи інших судити Ви так старанно рветесь, Почніть зі своїх І до чужих не доберетесь... ВІЛЬЯМ ШЕКСПІР"

    28.02.2020 16:10

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст